Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bilety do kina - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Bilety do kina (/Temat-Bilety-do-kina-177232)



Bilety do kina - seba274 - 27-06-2024 09:11

Cześć,
Czy jest jakaś strona, na której jest opcja zarabiania na poleceniu kupna biletów do kina. Mam na myśli, że wklejam link, ktoś wyszukuje swojej miejscowości z kinem i kupuje bilet online prawdziwy i ja za to dostaje prowizję


RE: Bilety do kina - Czaq - 08-07-2024 10:53

Najrozsądniej rozejrzeć się nad programem partnerskim popularnych kin typu Helios, Multikino i innych.
Osobiście sprawdziłem pierwsze i niestety oficjalnie na swojej stronie nie mają takiego programu partnerskiego. To jednak nie zmienia faktu, że pomniejsze oferty kinowe mogą taki mieć więc niezbędny byłby dobry re-search(na frazy program partnerski, affiliacja, affiliate).
W ofertach sieci afiliacyjnych masz też namiastkę tego czego oczekujesz bo możesz promować Cineman, HBO MAX, MeGoGo i kilka innych oficjalnych serwisów streamingowych/VOD.


RE: Bilety do kina - SuperPartners.pl - 15-07-2024 11:54

Nie znam żadnej sieci która oferuje promocję kin. Aczkolwiek myślę że jesteś w stanie dogadać się bezpośrednio kinami które mogą ci zapłacić stałą kwotę za obecność lub % od sprzedaży.