Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tom Farm -zarabiaj na zbieraniu jajek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Tom Farm -zarabiaj na zbieraniu jajek (/Temat-Tom-Farm-zarabiaj-na-zbieraniu-jajek-177212)



Tom Farm -zarabiaj na zbieraniu jajek - Hardknight89 - 20-06-2024 15:46

Tom Farm

platforma Tom Farm -praca polega na zakupie Kurnika i sprzedaży jaj po zakończonej pracy

Istnieją 4 poziomy VIP od 1 do 4

najniższy koszt to 20 Usdt

firma na start rozdaję próbną pracę próbne pieniądze także warto odebrać za nic te 4 usdt. pracujesz 2 dzien na darmowym kolejne 4usdt możesz zyskać.

klika zdań o firmie:

Już od 11 miesięcy TOM Farm działa w wielu krajach. A TOM Farm to coś więcej niż tylko farma internetowa. Obecnie posiadamy również własną farmę offline. Nasza farma offline założyła prawdziwą farmę w Coronado w USA. TOM FARM zajmuje się branżą hodowli drobiu Wychodząc z założenia zapewnienia bezpieczeństwa technicznego, TOM FARM łączy gospodarstwa offline z gospodarką kryptowalutową, tworząc nowoczesny rolniczy łańcuch ekologiczny. Wierzę, że TOM Farm będzie coraz lepszy i coraz więcej ludzi będzie dołączać do TOM Farm.

czysty : https://www.tomfarm.vip/

reflink : https://www.tomfarm.vip/#/reg?code=7473996430

firma oferuje więcej możliwości dla zarejestrowanych chodzi o możliwości zarobkowe są 4 możliwości więcej info tylko po założeniu konta Smile

po założeniu konta kontakt z opiekunem poprzez whatssuup +1 (303) 414‑8555.

piszesz że jesteś nowym członkiem.

Wypłata
[Obrazek: Screenshot-20240619-133655-com-huawei-browser.jpg]

[Obrazek: Screenshot-20240619-185923.jpg]


RE: Tom Farm -zarabiaj na zbieraniu jajek - Hardknight89 - 20-06-2024 16:52

Kolejna wypłata.
[Obrazek: Screenshot-20240620-173717-com-huawei-browser.jpg]

[Obrazek: Screenshot-20240620-174131.jpg]


RE: Tom Farm -zarabiaj na zbieraniu jajek - Matiuas - 21-06-2024 20:00

Zarejestrowałem się i nie dostałem 4 usdt na start, w czym jest problem?


RE: Tom Farm -zarabiaj na zbieraniu jajek - Hardknight89 - 22-06-2024 10:00

hej witaj.

piszesz później do opiekuna.. on daje Ci pracę logujesz się na jego konto i wykonujesz kika czynności bardzo prostych. grasz w grę.

kontakt z opiekunem poprzez whatssuup +1 (303) 414‑8555.

i wtedy on przelewa wynagrodzenie ( 4 usdt ) na twoje konto które zarejestrowałeś . środki możesz wypłacić 8-17 i normalnie wypłata wpływa na nasze konto.

pozdro.


RE: Tom Farm -zarabiaj na zbieraniu jajek - Captain - 24-06-2024 02:37

Z opisu który zamieściłes wynika, że to wystartowało 11 miesięcy temu. Czyli od 11 miesięcy można w to inwestować?

Moim zdaniem za duże ryzyko by teraz w to wchodzić. Chyba mało który hyip wytrwał dłużej jak rok. Lepiej wchodzić na samym starcie.


RE: Tom Farm -zarabiaj na zbieraniu jajek - Hardknight89 - 24-06-2024 15:13

(24-06-2024 02:37)Captain napisał(a):  Z opisu który zamieściłes wynika, że to wystartowało 11 miesięcy temu. Czyli od 11 miesięcy można w to inwestować?

Moim zdaniem za duże ryzyko by teraz w to wchodzić. Chyba mało który hyip wytrwał dłużej jak rok. Lepiej wchodzić na samym starcie.

Tak taki oni mają opis ja go tu tylko skopiowałem w celu krótkiego opisu firmy od kiedy działa domena ? przeważnie sprawdzam to na scamadviser.com i tam pisze jaką dana strona ma opinię i kiedy wystartowała . fakt 11 miechów to Chyba żaden Hyip nie wytrzymał ja się nie spotkałem przynajmniej. TOM farm działa "Domain age
1 month from now"

czyli około 1 miesiąca na ta chwilę .

Tak jak pisałem ciąglę są poszukiwane nowe osoby do współpracy i każdy kto się zarejestruje może pracować za darmo i otrzymać na konto 2x4 USDT ( głównie dlatego dodałem tą stronę ) które bez najmniejszego problemu można przelać na swoje konto krypto .

widzę że jest sporo zarejestrowanych osób dołączajcie do grupy Whattsup gdzie za każdy dzień pracy i screen wrzucony otrzymujemy jeszcze 0.5 usdt od opiekuna. Trzeba brać puki dają Smile

o grupę pytajcie opiekuna Bellen.