Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ewhoring z własną modelka do zdjęć - gdzie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ewhoring z własną modelka do zdjęć - gdzie? (/Temat-Ewhoring-z-wlasna-modelka-do-zdjec-gdzie-177177)



Ewhoring z własną modelka do zdjęć - gdzie? - Jason13 - 10-06-2024 12:22

Dzień dobry wszystkim, czytałem na forum o metodach ewho, moja znajoma z którą współpracowałem, działała na zbiorniku, jednak po zmianach regulaminu nie ma tylu chętnych co kiedyś na foty i filmy za cash.

Pomyślałem, że mogłaby założyć OF skoro znane dziewczyny wykręcają tam niebotyczne kwoty, ale gdzie to pomować?
Czy znacie strony, gdzie mogłaby założyć konto i tam zdobywać znajomych, popularność i w końcu przekierowywać ruch na onlyfans? Może jednak coś innego? Może jakaś inna strona?
Kamerki na Showup odpadają, ma za mało czasu na siedzenie kilka godzin przed kompem a ja za nią tego nie zrobię ?.
Nie wiem na czym polega telegram i czy tam też jest możliwość jakichś płatności jeśli chodzi o założenie płatnego czatu grupowego.
Snapa sam kiedyś próbowałem z paczkami fotek ale to była katorga, 1 na 100 chętnych zapłacił cokolwiek.
Z góry dziękuję za rady.


Ewhoring z własną modelka do zdjęć - gdzie? - Hybrid1990 - 10-06-2024 14:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.