Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupno realnego ruchu reklama strony WWW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Kupno realnego ruchu reklama strony WWW (/Temat-Kupno-realnego-ruchu-reklama-strony-WWW-177176)



Kupno realnego ruchu reklama strony WWW - aero2 - 10-06-2024 10:17

Witam gdzie polecacie oprócz Facebook kupić płatną reklamę która da realny ruch na stronie WWW?


RE: Kupno realnego ruchu reklama strony WWW - itmaster - 10-06-2024 10:39

A Google Ads nie bierzesz pod uwagę?


RE: Kupno realnego ruchu reklama strony WWW - aero2 - 10-06-2024 16:45

Czy może kupić to osoba prywatna? Są jakieś weryfikacje? Ile trzeba wydać minimum aby wykupić taką reklamę? Domena z przekierowaniem na program partnerski.


RE: Kupno realnego ruchu reklama strony WWW - TakieŻycie - 11-06-2024 03:53

Jak najbardziej osoba prywatna może kupić taka reklamę, ja korzystałem pod kątem YT więc na podstawie tego może powiem jak to wygląda: Przedewszystkim fajne jest to że płacisz tylko i wyłącznie za efekty, w moim przypadku płaciłem za wyświetlenie mojego filmu. Podczas kupna kampanii reklamowej ustalalem w prosty sposób baner reklamowy, materiał który ma być promowany oraz dzienny zasób pieniężny jaki mogę wydać. Zmierzając do najważniejszego czyli $ sprawa wygląda tak że mniej więcej przydziela Ci stawkę za wyświetlenie, w moim przypadku było to 8Gr od 1 viewsa a reklama stara się trzymać Twojwgo budżetu dziennego ale prawie zawsze wyjdzie jej troszkę więcej niż zakładałeś. P9 ukończonej kampani reklamowej np budżet 30zł przez 5 dni zamiast tych 150 wyjdzie Ci pewnie koło 160zł możesz pozostawić to do automatycznego rozliczenia lub zrobić to odrazu aby mieć z głowy. Stawka od wyświetlenia jest zapewne wyliczana na podstawie treści jakie chcesz promować może to być w przypadku yt od 5 do 15 groszy a weryfikacja wynosiła 50zł na wejsciu ktore pozniej zostalo odliczone od ogolnych kosztow kampani. Mam nadzieję że mimo godziny udało mi się to jakoś jasno wytłumaczyć Smile