Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]PSP restock - pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]PSP restock - pytania (/Temat-Rozwiazane-PSP-restock-pytania-17711)



[Rozwiązane]PSP restock - pytania - paskur - 07-12-2010 09:50

1. Macie katalog nagród na Wiiiiiiiiii?
2. Też mieliście kod matematyczny "21x1" a captch nie chciało przyjąć? Czy mieliście normalnie a ja bylem nie trzeźwy ^^


RE: PSP restock - pytania - Synkretysta - 07-12-2010 10:17

Paskur - pewnie miałeś 21+1, tylko "+" było za bardzo przekręcone.
mnożenie realizuje się zawsze poprzez "*"


RE: PSP restock - pytania - paskur - 07-12-2010 10:27

Możliwe, ale nie mów mi, że mnożenie realizuje się przez * bo z tego co wiem to mnożenie macierzy ^ ^


RE: PSP restock - pytania - zibi2400 - 07-12-2010 12:13

Normalnie wszystko działało.
Jak się zalogowało to było parę kategorii na natępny restock itd.


RE: PSP restock - pytania - KoLoRoWY_O.o - 07-12-2010 12:23

Jak za szybko wszystko wypełni to i tak nie zalicza, wiele razy tak miałem i to nie tylko na samym restock'u, w symulatorze też tak jest i dlatego nie wiem jak ludzie osiągają czas ~5 sec, żeby zamówić jakąś dobrą nagrodę.


RE: PSP restock - pytania - Nayare - 07-12-2010 12:56

5 sec na symulatorze mialem, jednak na restocku jest to poprostu niemozliweTongue Co prawda to prawda, ze nigdy mnie nie wywalilo za zbyt szybkie wpisanie czegosBig Grin


RE: PSP restock - pytania - InTeR - 07-12-2010 15:15

(07-12-2010 09:50)paskur napisał(a):  1. Macie katalog nagród na Wiiiiiiiiii?
2. Też mieliście kod matematyczny "21x1" a captch nie chciało przyjąć? Czy mieliście normalnie a ja bylem nie trzeźwy ^^



1. Nie mamy katalogu Wink
2. Takiego kodu nie miałem lecz captch nie chciało mi przyjąć na ost. generalu, pomimo tego, że wpisywałem ręcznie.


RE: PSP restock - pytania - CrisPL - 07-12-2010 15:21

Moje pytanie:
Kiedy ten restock dokładnie się odbył?


RE: PSP restock - pytania - Nayare - 07-12-2010 15:24

1:55
Dzis dla waszej informacji bedzie wczesniejSmile


[Rozwiązane]PSP restock - pytania - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.