Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internet 1gb/s, TV 204 kanaly 12 MSC ZA DARMO+ Canal + + Eleven + ViaPlay + INNE !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Promocje (/Forum-Promocje-162)
+--- Wątek: Internet 1gb/s, TV 204 kanaly 12 MSC ZA DARMO+ Canal + + Eleven + ViaPlay + INNE !! (/Temat-Internet-1gb-s-TV-204-kanaly-12-MSC-ZA-DARMO-Canal-Eleven-ViaPlay-INNE-177098)



Internet 1gb/s, TV 204 kanaly 12 MSC ZA DARMO+ Canal + + Eleven + ViaPlay + INNE !! - milosz998 - 07-06-2024 17:28

Siema.

Jako, że jestem w posiadaniu voucherów na mega zajebistą promocję to pozwolę sobie tutaj dodać (nie ukrywam, mam z tego profit).

Internet 1GB/S + TV MAX 204 kanały + Canal+ + ViaPlay + Polsat Sport Premium + + Cinemax + Filmbox

VOUCHER na 12 miesięcy za darmo. Następnie kolejne 12 miesięcy 150 zł miesięcznie

TO DAJE 75 ZŁ NA MIESIĄC ZA TAKI PAKIET.

Dla ułatwienia powiem że sam internet 1 gb i ta telewizja kosztują 150 zł. Reszta pakietów około 200 zł, co normalnie wychodzi 300-350zł.


Jeśli ktoś chętny to pisać PRIV, chętnie powiem co i jak!


Jeśli ten post łamie w jakiś sposób to proszę o łagodne potraktowanie i po prostu usunięcie go, aczkolwiek myślę, że to jest mega zajebista promocja.


DLA UŁATWIENIA:

Pakiet, o którym piszę na oficjalnej stronie play i w salonie kosztuje 150 zł/msc (dla klientów play)

U mnie ten pakiet przez 12 miesięcy jest za 0zł.


RE: Internet 1gb/s, TV 204 kanaly 12 MSC ZA DARMO+ Canal + + Eleven + ViaPlay + INNE !! - xdax1 - 08-06-2024 08:20

Ale na czym to jest? I jak ten internet będzie działać u mnie na jakiej zasadzie?


RE: Internet 1gb/s, TV 204 kanaly 12 MSC ZA DARMO+ Canal + + Eleven + ViaPlay + INNE !! - TakieŻycie - 08-06-2024 12:09

W dużym skrócie otrzymuje się taki pakiet podpisując umowę na 2 lata na kwotę 1800zl dobrze rozumiem ?


RE: Internet 1gb/s, TV 204 kanaly 12 MSC ZA DARMO+ Canal + + Eleven + ViaPlay + INNE !! - milosz998 - 08-06-2024 15:26

Tak. Podpisujesz umowę na 2 lata.

12 miesięcy nie płacisz nic, potem 150 zł (normalnie sam internet i TV kosztuje 150 zł bez żadnych 12 miesięcy gratis). Pozostałe pakiety normalnie też kosztują 150-200 zł miesięcznie. Tutaj wychodzi to 75 zł miesięcznie z pakietami sportowymi i filmowymi.

Jak już bawimy się w takie przeliczenia:

Bierzesz internet w salonie czy na stronie. 1 gb/s i TV (nie licząc pozostałych pakietów chociażby Canal+)
W 24 miesiące za cały okres wychodzi 3600 zł (bez dodatków, 150 zł/msc)
Z moim voucherem za cały okres wychodzi 1800 zł (z pakietami sportowymi, canal+ itd itd - 75 zł msc)

No nie powiesz mi chyba, że sie nie opłaca?



Jest to oczywiście światłowód.



MAŁE SPROSTOWANIE:

Na stronie playa jest pakiet 1gb/s i TV plus pakiety sportowe i filmowe. Ale nie ma I NIE BĘDZIE 12 miesięcy za darmo.
Tak więc 1800 zł oszczędności.