Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mylead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mylead (/Temat-Mylead-177051)



Mylead - LUDEK78 - 28-05-2024 21:10

Witam was, ja do was z zapytaniem.
Posiadam na swojej grupie na facebook ponad 10 tys osób i tak sobie pomyślałem o programie Mylead. Oczywiście zarejestrowałem się i chciałem zacząć działać z promowaiem produktów ale często mam odmowę. Z racji tego że jestem zielny nie wiem za bardzo jak wystartować w tym programie aby wszystko krok po kroku zrozumieć. Ocywiście nie liczę a jakieś kokosy ale chciałbym krok po kroku uczyć się zarabiać w mylead. Wiem że trzeba wiedzy aby zarabiać ale ja tej wiedzy nie mam i może ktoś z was pokaże drogę jak zacząć zarabiać. Czy jest poradik może dla takich ciemych w tym temacie jak ja? Nien wiem czy umieszczając linki to bezpośredio ze swojego konta na facebook czy też mam kupić konto? Na jakie fora wrzucać liki i jak to robić? Nie jestem nastawiony na szybki zysk we względu a to że jestem totalnie zielony a mam codziennie trochę czasu aby usiąść u czerpać wiedzę która być może przyda mi się w przyszłośći. Odpowiadającym a posta z góry dziękuję.


RE: Mylead - maxikaz - 01-06-2024 11:41

Ale jaka jest nisza te twojej grupy FB? Bo jeżeli nie ma takich ofert na Mylead to nic nie zarobisz Sad