Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlece reklamę kanału na yt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Zlecenia (/Forum-Zlecenia-306)
+---- Wątek: Zlece reklamę kanału na yt (/Temat-Zlece-reklame-kanalu-na-yt-177018)



Zlece reklamę kanału na yt - TakieŻycie - 16-05-2024 20:10

Tak jak w temacie zlecę zareklamowanie swojego kanały na YT, jestem otwarty na propozycje może to być reklama na Twoim kanale YT, FB, Instagramie itp.
Rozpatrzę każdą ofertę także zapraszam tutaj lub na pw jak wygląda wasza formą reklamy, zasięgi i jaka kwota Was interesuje


RE: Zlece reklamę kanału na yt - lijon - 25-05-2024 10:43

Przy takich tematach pasowałoby napisać o jaką tematykę chodzi, domyślną grupę odbiorców itp.
Dla przykładu: jeżeli to kanał o wędkarstwie to reklama na kanałach kosmetycznych nie będzie opłacalna.

do tego gdzie są stawki jakie proponujesz?


RE: Zlece reklamę kanału na yt - TakieŻycie - 25-05-2024 11:52

Z całym szacunkiem ale ja nie proszę o poradę jest to dział zlecenia a nie pytania a więc skoro nie podałem tematyki logiczne jest że rozpatruje każdą grupę tematyczną co też napisałem : "Rozpatrzę każdą ofertę" a co do stawki jaką proponuję jest to w dużej mierze uzależnione od formy reklamy, portalu, potencjalnej grupy odbiorców przykładowo subskrypcji czy też obserwujących, aktualnych zasięgów czy też nawet formy rozliczenia jak płatność za reklamę lub płatność za efekty reklamy. Tak jak napisałem "Rozpatrzę każdą ofertę" więc nie jestem w stanie powiedzieć "płace X za reklamę" skoro nie wiem co dokładnie masz do zaoferowania. Dziękuję za podbicie tematu ale mimo wszystko prosiłbym o konkrety tu lub na pw jeśli jesteś zainteresowany a jeśli nie to prosiłbym o nie nabijanie postów które nic nie wnoszą Smile


RE: Zlece reklamę kanału na yt - milo - 05-06-2024 17:45

A czemu nie możesz podać chociaż tematyki? Byłoby od razu łatwiej. Też chciałbym aby zdecydować czy złożyć oferte czy nie. Bo np jeśli to erotyka lub hazard to jednak wolałbym nie reklamować na swojej stronie czy grupie tego typu produktów.


RE: Zlece reklamę kanału na yt - TakieŻycie - 06-06-2024 19:16

Głównym powodem dlaczego tego nie robie jest fakt że nie szukam reklamy tematycznej i jestem skłonny rozpatrzyć każdą ofertę, co do Twoich obaw jak napisałem w pierwszej wiadomości chce reklamę kanału a nie produktu, a także napisałem że kanału na YT ale żeby było prościej dopisze np że YT nie obsługuje erotyki. Od wystawienia zlecenia miałem już okazję współpracować z trzema bardzo rzetelnimi użytkownikami i sobie chwalę więc myślę że takie zlecenie jest najlepszym rozwiązaniem, raczej bym nie chciał współpracy z kimś kto nie umie poprawnie przeczytać mojego posta a więc jego forma jest jak najbardziej adekwatna aby znaleźć najbardziej kompetentne osoby. Dziękuję za podbicie tematu


RE: Zlece reklamę kanału na yt - milo - 10-06-2024 11:56

Jeśli pijesz do mnie że nie potrafię poprawnie przeczytać Twojego posta to raczej sam powinieneś się skupić na czytaniu ze zrozumieniem ponieważ w swoim poście podałem erotykę czy hazard jako przykład (jest tam „np”).
Nie potrzebuję więcej informacji.
Tym razem nie musisz dziękować za podbicie tematu.


RE: Zlece reklamę kanału na yt - TakieŻycie - 10-06-2024 14:55

Na przyszłość prosiłbym po prostu o nie zaczepianie ludzi, wnosisz 2 nic nie zmieniające wiadomości do tematu i czujesz się urażony. Jest to zlecenie więc albo Cie ono interesuje i piszesz albo nie i olewasz, tymczasem Ty poświęciłeś swój i mój czas na 2 bezsensowne posty po czym uznałeś że to nie dla Ciebie, a gdyby tego było mało odpisujesz mi po 5 dniach.. Ewidetnie nie jesteś osobą z którą warto współpracować maksymalnie popisać na offtopic'u.

Bardzo proszę moderacje o zamknięcie tematu aby uniknąć niepotrzebnego spamu, na chwilę obecną mam wystarczająco kontaktów gdyby się to kiedyś zmieniło wznowię temat.