Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Revolut - 150 PLN ode mnie + do 100 PLN za quizy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Revolut - 150 PLN ode mnie + do 100 PLN za quizy (/Temat-Revolut-150-PLN-ode-mnie-do-100-PLN-za-quizy-176994)



Revolut - 150 PLN ode mnie + do 100 PLN za quizy - MostWanted - 10-05-2024 06:01

1. Oczekuje: 
  • weryfikacji KYC za pomocą dowodu i selfie
  • zamówienia karty fizycznej
  • doładowania swojego konta w celu wykonania kolejnego warunku
  • zrobienia 4 płatności kartą o wartości min. 5 GBP każda (można od razu używać kartę wirtualną i dodać ją do Google Pay/Apple Pay)
  • Spełnienie wszystkich powyższych warunków w ciągu 7 dni
2. W zamian:
  • 150 PLN ode mnie (Dają też różne quizy, na których można zarobić dodatkowo do 100 PLN)
3. Czas oddania przysługi:
  • Od razu po spełnieniu wszystkich warunków i wypłaty bonusu przez Revo.
4. Data zakończenia:
  • 27 maja 2024
5. Kontakt:
  • Wiadomość na forum
6. Opis:
  • Reflink: wiadomość prywatna, gdyż ograniczona liczba miejsc



RE: Revolut - 150 PLN ode mnie + do 100 PLN za quizy - Captain - 11-05-2024 07:23

Skorzystałbym może gdyby nie ta cholerna ,,weryfikacji KYC za pomocą dowodu i selfie''. Zdjęcie penisa tez im trzeba wysyłać?

Czy nie da się zweryfikować tam jakoś inaczej? Na przykład przelewem weryfikacyjnym z konta bankowego zamiast bawienia sie w zdjęcia dowodu i selfie?