Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tron Casa -platforma do wydobywania(minimum 5trx do wypłaty) plus do 17% za polecenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Tron Casa -platforma do wydobywania(minimum 5trx do wypłaty) plus do 17% za polecenie (/Temat-Tron-Casa-platforma-do-wydobywania-minimum-5trx-do-wyplaty-plus-do-17-za-polecenie-176904)



Tron Casa -platforma do wydobywania(minimum 5trx do wypłaty) plus do 17% za polecenie - miron830 - 19-04-2024 21:46

Info odnośnie zarabiania od suportu

Jak zostać partnerem firmy wydobywczej TRON CASA?


Aby zostać naszym partnerem wystarczy krótka rejestracja, aby otrzymać 70 000TRX za darmo i możesz je wypłacić po 6 miesiącach od aktywacji!

Co zrobić po rejestracji?

Musisz zalogować się na swoje konto, a funkcja wydobywania zostanie aktywowana automatycznie. Aby zwiększyć swój dzienny dochód, złóż depozyt.

Jakie są minimalne kwoty wpłat i wypłat?

Minimalny depozyt wynosi 10TRX, a minimalna wypłata to 5TRX.

Chcę wypłacić pieniądze, co mam zrobić?

Zaloguj się na swoje konto. Wejdź na stronę „Wypłata”. Kliknij przycisk „Wypłata”. Powiąż swój adres portfela TRX i ustaw hasło płatności po raz pierwszy, następnie określ kwotę wypłaty, wybierz adres portfela i kliknij, aby wypłacić.

Co to jest poziom i jak go zwiększyć?

Marketing TRON wykorzystuje projektowanie poziomów. Im więcej energii elektrycznej użytkownik zakupi, tym wyższy będzie jego poziom. Rentowność zależy bezpośrednio od poziomu przejęcia. Jeśli początkowy użytkownik VIP1 zarabia 9% dziennie, to wraz ze wzrostem mocy dostępnej do wydobycia VIP10 o najwyższej rentowności może zarobić 36% dziennie.

Złożyłem wniosek o wypłatę, ale nie dotarł on jeszcze do mojego portfela?

Wszystkie żądania są obsługiwane przez zestaw trybów elektrycznych systemu. Żądanie jest zazwyczaj przetwarzane w ciągu 1 minuty.

Jakie systemy płatności ma ten projekt dla depozytów?

Możesz dokonać wpłaty za pomocą takiego systemu płatności: BNB DOGE TRX ETH USDT(TRC20,ERC20,BEP20)

Promocja i przychody

[Nagrody za promocję i udostępnianie]
Zaproś znajomych za pomocą linku promocyjnego, a 14% dochodu zostanie natychmiast wypłacone. Jeśli polecisz setki osób dołączenie do TRON.CASA, możesz zostać milionerem. Do 17% (prowizja wynosi 14% na poziomie 1 + 2% na poziomie 2 + 1% na poziomie 3).

Na przykład: zapraszasz użytkownika A, a użytkownik A wpłaca 10 000 TRX, otrzymasz 1400 TRX w nagrodę; użytkownik A zaprasza użytkownika B, a użytkownik B wpłaca 10 000 TRX, otrzymasz w nagrodę 200 TRX; ponownie, a użytkownik C wpłaci 10000TRX, otrzymasz 100TRX jako nagrodę. Dochód z promocji jest bezpośrednio przesyłany na Twoje konto promocyjne, dzięki czemu możesz bezpośrednio wypłacić środki lub kupić produkty finansowe.

【Budowanie zespołu】

Rozwijaj własnych członków zespołu (promocja może otrzymać do 17% prowizji) Możesz promować swoje zaproszenie w rodzinie i znajomych, WhatsApp, grupie na Facebooku, YouTube, Intagramie, Twitterze, grupie na Telegramie lub dowolnej platformie mediów społecznościowych. Link (link do zaproszenia: Zaloguj się na platformę i kliknij przycisk udostępniania, aby skopiować link. Wyślij link do znajomych lub dowolnej platformy społecznościowej. Powiedz im, że jest to najlepsza platforma do wydobywania inwestycji, aby codziennie wypłacać co najmniej 9% -36% kwoty inwestycji ).


Oficjalny kanał: https://t.me/troncasa_official

Oficjalny e-mail: [email protected]

Adres firmy: 25 Jln Pergamon, Singapur

Reflink
https://tronca.cfd/index.html#/register/467226

Czysty
https://tron.casa/pc.html


[Obrazek: troncasa2.jpg]
[Obrazek: troncasa4.jpg]
[Obrazek: troncasa.jpg]


RE: Tron Casa -platforma do wydobywania(minimum 5trx do wypłaty) plus do 17% za polecenie - 30_informatyk - 20-04-2024 01:36

Wszedłem z refa


RE: Tron Casa -platforma do wydobywania(minimum 5trx do wypłaty) plus do 17% za polecenie - miron830 - 20-04-2024 10:53

(20-04-2024 01:36)30_informatyk napisał(a):  Wszedłem z refa

Dzięki


RE: Tron Casa -platforma do wydobywania(minimum 5trx do wypłaty) plus do 17% za polecenie - miron830 - 27-04-2024 16:02

.
[Obrazek: Screenshot-20240427-165045.png]


RE: Tron Casa -platforma do wydobywania(minimum 5trx do wypłaty) plus do 17% za polecenie - miron830 - 04-05-2024 14:34

.
[Obrazek: Screenshot-20240504-152219.png]