Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Wygrana aukcja. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Wygrana aukcja. (/Temat-Rozwiazane-Wygrana-aukcja-17689)



[Rozwiązane]Wygrana aukcja. - wesolutki - 06-12-2010 15:38

Witam, mam pytanie odnośnie wygrania aukcji. Po wygraniu dostałem maila z gratulacjami i linkiem gdzie swoje dane adresowe potwierdzić. Zrobiłem to i co dalej? Jeszcze jakieś potwierdzenie i dopiero wysyłka nagrody, czy odrazu wysyłka?


RE: Wygrana aukcja. - pitfromhell - 06-12-2010 15:42

Co wygrałeś?Big Grin


RE: Wygrana aukcja. - wesolutki - 06-12-2010 16:12

Blat do deskorolkiBig Grin W sumie przypadkowo bo myślałem, że to snowboard i za późno się skroiłemBig Grin ale 240zł to gówienko warte więc nie tak źleTongue I dałem za to 75k a PP 50$ po ok. 100k PTZ chodzi więc się opłacałoTongue


RE: Wygrana aukcja. - DDK - 06-12-2010 16:13

Dostałeś maila potem dostaniesz potwierdzenie/anulację i ewentualnie wysyłka jeśli potwierdzą ; )

Pozdro.


RE: Wygrana aukcja. - wesolutki - 06-12-2010 16:14

A jak długo czeka się na potwierdzenie?


RE: Wygrana aukcja. - pitfromhell - 06-12-2010 20:34

Wydaje mi się że różnieBig Grin Zależy jak "oni" mają czas Big Grin


[Rozwiązane]Wygrana aukcja. - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.