Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anulacja - dlaczego ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Anulacja - dlaczego ! (/Temat-Anulacja-dlaczego-17686)



Anulacja - dlaczego ! - Czarny767 - 06-12-2010 13:53

Cześć, dostałem e-mail od Lockerz:
Cytat:Dear Lockerz Member:
We're writing about your recent redemption request. We've reviewed your order and are unable to fulfill your redemption request. We've found some issues with your account, which may include a lack of legitimate PTZ or a violation of our Terms. We are deducting points from your account as a penalty.

Thank you!

The Lockerz Crew


Wiem co to znaczy, i się dziwie ! Dlaczego anulacja , jak już wcześniej dostałem anulację!

Może mi ktoś napisać email do Lockerz,

Cytat:Cześć Lockerz
Dlaczego anulowaliście mi moją nagrodę , jak dostałem już kiedyś ostrzeżenie i od tamtej pory nie naruszam zasad Lockerz!



RE: Anulacja - dlaczego ! - Lubelak - 06-12-2010 15:54

Po prostu anulacja Wink Raczej ci nic nie zmienią ,ale próbuj
co zamówiłeś?


RE: Anulacja - dlaczego ! - wesolutki - 06-12-2010 16:17

Koniecznie próbujSmile Miałem taką samą sytuację, miałem fake maile, anulowali 25$ pierwszą nagrodę, na następnym restocku 50$ i anulacja. Zacząłem się kłócić, że już dostałem anulacje, przeprosiłem itp. a nadal mnie karają i przeprosili za swój błąd i zwrócili PTZSmile Lepsze to niż nicSmile