Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. (/Temat-Ankieta-Najlepsza-przegladarka-17685)

Strony: 1 2 3


[Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - pkrecik6 - 06-12-2010 13:36

Po oddaniu głosu proszę o krótki komentarz co do wyboru.
Czemu uważacie że wybrana przez was przeglądarka jest najlepsza co w niej cenicie itp.
Czyli jej zalety jak i wady które w każdej się zdarzają ale które akurat wam zbytnio nie przeszkadzają.
A także porównanie np. jeżeli używaliście wcześniej innej przeglądarki niż teraz to podajcie w czym jest lepsza wybrana przeglądarka od innej, lub też możecie napisać że dana przeglądarka jest lepsza od innych bo ma to i to a inne nie mają albo że ta ma takie i takie zalety tak i tak się pracuje na niej i dla was jest na danej przeglądarce najlepiej.
UWAGA! W przypadku wybrania odpowiedzi inna proszę podać nazwę przeglądarki i oczywiście dołączyć informacje o które wyżej proszę.

Z góry Dzięki Smile


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - Grabowkers - 06-12-2010 15:12

Wybrałem Mozillę. Dlaczego? Jest dosyć szybka i ma sporo dodatków (wtyczki, skórki itp.).


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - mikolaj90 - 06-12-2010 15:24

Mozilla jest najlepsza. Ma dużo dodatków itp... Jest bardziej dopracowana. Ja używam Google Chrome, bo jest najszybszy, ale za to mniej dopracowany.

Exploler i Opera to wobec mnie szajs.


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - Lontek - 06-12-2010 15:31

Zagłosowałem na Mozille ponieważ przyzwyczaiłem się do niej. Ma sporo fajnych dodatków i w ogóle. Ewentualnie Chrome


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - MotorniczyTramwaju - 06-12-2010 15:33

Mozilla Firefox Wink Najwieksza zaleta - dopracowanie. Wszystkie opcje mam na wierzchu, jest dla mnie przyjazna. Dodatki takie jak Autofill czy Check4Change sprawiaja ze mozna dostosowac przegladarke do swoich potrzeb.

Wada? Przy wlaczaniu czasem sie przywiesza na kilka sekund. (jednostke mam mocna wiec nie jest to wina pc ani systemu, bo jedyne procesy jakie mam w tle to podtrzymanie wlaczonego windowsa)


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - Lubelak - 06-12-2010 16:44

Przerzuciłem się na Chroma z Firefoxa i jestem bardziej zadowolony,strony wczytują sie tak samo ,
ale firefox nie pracował zbyt stabilnie
PS. Internet Explorer to się nadaje tylko do ściągnięcia mozilli czy chroma po formacie ;p


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - Royside - 06-12-2010 17:29

Oczywiście że Mozilla


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - szulakaluble - 06-12-2010 17:44

Zapewnie wiekszosc z was skonczyła znajomosc z IE w wersji 6... gdzie to ta wersja była dziurawa jak ser szwajcarski... IE 8 to inna bajka.
Po 2 temat troche bez sensu bo kazdy bedzie polecał taka przegladarke jaka akurat posiada bo mu pan na informatyce powiedział czy kolega w szkole... a sa i tacy co mysla ze FF i mozila to 2 przegladarki...
Radze poczytac o testach przegladarek ktora jest najlepsza i to pod jakim wzgledem (np bezpieczenstwo)... co niektórzy sie moga troche zdziwic

Zeby nie było nie korzystam z IE 8 Tongue


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - Kilol - 06-12-2010 18:30

Google Chrome.Smile


RE: [Ankieta] Najlepsza przeglądarka. - KoLoRoWY_O.o - 06-12-2010 18:47

Mozilla Firefox.