Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna strona internetowa z ChatemGPT/ Adsense/ FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Własna strona internetowa z ChatemGPT/ Adsense/ FB (/Temat-Wlasna-strona-internetowa-z-ChatemGPT-Adsense-FB-176849)



Własna strona internetowa z ChatemGPT/ Adsense/ FB - Aranego - 05-04-2024 10:13

Cześć wszystkim. Przeglądam to forum od kilku lat, coraz mniej aktywności, coraz mniej chce się, w sumie nie chce się coś robić Internecie. Próbowałem wiele rzeczy które mogą przynieść zarobek w Internecie ale jedynie co to udało mi się otworzyć stronę internetową, podpiąć AdSense i zarabiać 3,4 gr dziennie Big Grin Nie mam pomysłów aktualnie na stronie jakie wpisy dodawać by łapały wyświetlenia, próbowałem pod trendy Google, ale nie wypala, po 2,3 wyświetlenia dziennie. Myślę może coś zacznę dodawać jak wpadnę na genialny pomysł. Ale mam teraz jeden. Myślę otworzyć sklep internetowy z jednym produktem za załóżmy 3 zł przy którym będę musiał pobawić się z ChatemGPT. Wysyłam produkt w PDF na email. Założenie sklepu, mój początek, oswajam się z wiedzą. Myślę i może ten wpis tutaj doda mi sił by nie odpuszczać i wziąć się za siebie i zacząć próbować zarabiać sam na siebie. Nie daję sobie bariery czasowej, na wszystko przyjdzie odpowiednia chwila, ale jak najkrótsza.
Dajcie znać co o takim pomyśle myślicie?
Moja strona http://www.rzeszownik.pl
Możecie wejść i może podpowiedzieć coś doradzić co polepszyć?

Zarobki z Adsense, kwiecień do dzisiaj
[Obrazek: Projekt-bez-nazwy.jpg]


RE: Własny sklep internetowy z ChatemGPT - shf - 19-04-2024 11:14

Ja bym zaczął na starcie od zmiany theme strony bo moim zdaniem jest nie do przyjęcia. Jak masz stricte ograniczać się do przereklamowanego już na podkarpaciu miasta Rzeszów to na pewno nie licz na duże zarobki. Moim zdaniem jak chcesz pod PL na Adsense to na pewno nie mozesz ograniczać się do Rzeszowa a musisz uderzyć na całą Polskę.

Najlepszym wyjściem pod AdSense jest content zagraniczny. Może kulinaria / przepisy ? Kiedyś to było na topie, nie wiem jka teraz bo w tym nie siedzę.

Promowac możesz nie tylko za pomocą SEO, ale także możesz poprzez sieci społecznościowe typu YT. Swojego czasu pamiętam jak promowaliśmy filmiki i ruch przekazywany był w YT na bloga. Instagram fajnie też siadał i siada w dalszym stopniu. Pomyśl też o shortach, może na Insta ?

No ale reasumując, na początek zmieniłbym theme strony. TO taki must have na początek.


PS: pracowałem rok temu przy projekcie na region podkarpacki i prosty serwis z ogłoszeniami, bez zbędnych postów przynosił właścicielowi strony z AdSense około 150-200 zł miesiecznie + dochód z wykupionych wyróżnionych ogłoszeń. Nie było nic promowane przez sociale, jedynie zooptymalizowana strona pod SEO i sama się jakoś przyjęła. Więc w sumie dalej ostaję przy tym, że strona to podstawa.


RE: Własny sklep internetowy z ChatemGPT - Aranego - 25-04-2024 17:53

Podsumowanie po 6 dniach.
Zarobione 2,44zł Big Grin
Dodawałem linki do wszelakich grup na fb, dodawałem codziennie filmik na tiktoka, zacząłem na instagramie. Próbuje jakoś promować aby łapać te wyświetlenia, ale jest ciężko. Chociaż rekord, pierwsze wow 100 wyświetleń. Na googlach znacznie mniej niż dodawanie na grupach na fb. Dodaje wpisy, pod SEO. Udostępniam. Macie jakieś pomysły co dodatkowo robić ?


[Obrazek: Bez-nazwy-2.jpg]


RE: Własna strona internetowa z ChatemGPT/ Adsense/ FB - xdax1 - 28-04-2024 07:19

Na początek możesz spróbować stworzyć każdy social, a tam każdy linkuje do siebie i adres strony.
Mniej więcej: (nie wszystko z tej listy oczywiście)
[Obrazek: 2LRcWIa.png]


RE: Własna strona internetowa z ChatemGPT/ Adsense/ FB - Aranego - 01-05-2024 11:26

Aktualizacja po tygodniu. Dodałem kilka wpisów, reklamowałem na grupach na facebook. Efekty? Są! w załączniku dodałem screen z raportu Adsense. Sprawdzałem po krajach i największe RPM mam w Holandii, Szwajcarii. Myślę jak tam mógłbym zachęcić do odwiedzenia i kogo przede wszystkim. Za jedno wyświetlenie w Szwajcarii wpada 3gr, w Polsce poniżej 1 Big Grin Pomożecie, doradzicie?
[Obrazek: obraz-2024-05-01-121627382.png]