Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Expresswallet.site - natychmiastowe wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Expresswallet.site - natychmiastowe wypłaty (/Temat-Expresswallet-site-natychmiastowe-wyplaty-176835)



Expresswallet.site - natychmiastowe wypłaty - miron830 - 02-04-2024 21:25

Projekt rosyjski. Podejrzewam że większość z was go ominie że to ruski szajs. Działa już dosyć długo więc postanowiłem go przetestować. Wypłaciłem na Payer tam można już pokombinować z tymi rublami by je sobie zamienić na coś innego.

Co o nim wiemy. Info od admina

JAK ZOSTAĆ CZŁONKIEM SYSTEMU I ZACZĄĆ ZARABIAĆ?
Aby rozpocząć, musisz przejść prostą procedurę rejestracji, po której będziesz mieć dostęp do swojego konta osobistego i będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji projektu.

CZY SYSTEM WYKORZYSTUJE MÓJ KOMPUTER I INNE URZĄDZENIA DO GENEROWANIA MOICH ZYSKÓW?
Absolutnie nie. Wszystkie procesy obliczeniowe odbywają się wyłącznie na naszych serwerach; projekt nie wpływa w żaden sposób na Twój komputer ani łącze internetowe.

JAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY SALDEM KONTA GŁÓWNEGO I KONTA DOŁADOWUJĄCEGO? Z JAKIEGO SALDA MOGĘ OPŁACIĆ USŁUGI PROJEKTOWE?
Twoje salda doładowań i główne są takie same. Nie musisz wypłacać środków, aby od razu uzupełnić saldo konta, aby zapłacić za coś w projekcie. Za absolutnie dowolne usługi w ramach projektu możesz zapłacić ze swojego salda głównego. Przede wszystkim środki w momencie płatności są pobierane z uzupełnionego salda, ale jeśli na uzupełnionym saldzie nie ma środków lub są one niewystarczające do płatności, zostaną one automatycznie pobrane z salda konta głównego. Jedyną różnicą między saldem uzupełnionym a saldem głównym jest to, że nie można zamówić płatności z salda uzupełnionego, ponieważ uzupełnione środki służą wyłącznie do opłacenia usług projektu.

MINIMALNA I MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ MINERA, KTÓRĄ MOŻNA KUPIĆ?
Minimalna prędkość Minera, którą można kupić, to 1 MH/s. Koszt 10 rubli. W tej chwili nie ma ograniczeń co do maksymalnej prędkości Minera, którą można kupić. Cała nowo zakupiona prędkość jest dodawana do prędkości istniejącej i nie znika z upływem czasu.

MINIMALNA KWOTA WYPŁATY I JAKIEGO SYSTEMU PŁATNOŚCI MOŻESZ UŻYĆ, ABY ZLECIĆ WYPŁATĘ?
Minimalna kwota zamówienia wypłaty wynosi 1,00 rubla. Stale pracujemy nad poszerzeniem listy możliwych kierunków płatności. W tej chwili wypłaty środków działają automatycznie do systemów płatniczych: Payeer, advcash, Perfect Money, U-Money, QIWI WALLET, SBP (system szybkich płatności), a także do kart bankowych Visa, MasterCard i Ukr. Wstępnie określ swoje portfele w ustawieniach konta.

JAK SZYBKO WYPŁACONE ŚRODKI POJAWIĄ SIĘ NA MOIM KONCIE W SYSTEMIE PŁATNOŚCI?
Pieniądze docierają do Twojego systemu płatności natychmiast (natychmiast) po złożeniu wniosku. W rzadkich przypadkach zaksięgowanie w niektórych systemach płatności następuje z niewielkim opóźnieniem (kilka minut).

JAKIE SYSTEMY PŁATNOŚCI SĄ DOSTĘPNE DO PŁATNOŚCI?
Platforma wykorzystuje wszystkie najpopularniejsze obecnie systemy płatności: Payeer, Perfect Money, QIWI, Yoo-Money, VISA, MASTER CARD, Bitcoin, Lite Coin i wiele innych.

CZY W SYSTEMIE ISTNIEJE PROGRAM PARTNERSKI?
Nasz projekt wdrożył i z sukcesem prowadzi bardzo dochodowy 5-poziomowy program partnerski: 20% - 10% - 3% - 2% - 1%. Udostępnij swój link polecający znajomym, na forach lub blogach, otrzymuj tantiemy partnerskie od wszystkich swoich poleconych, aż do 5. poziomu.

CO POWINIENEM ZROBIĆ, JEŚLI ZAPOMNIAŁEM HASŁA?
Aby odzyskać hasło, skorzystaj z usługi odzyskiwania hasła dostępnej na stronie internetowej. Szczegółowe instrukcje zostaną przesłane do Ciebie na adres e-mail podany podczas rejestracji.

CO POWINIENEM ZROBIĆ, JEŚLI NIE ZNALAZŁEM ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIE?
Możesz skontaktować się z naszym Działem Wsparcia za pośrednictwem systemu zgłoszeń na stronie internetowej (autoryzacja na stronie nie jest wymagana).

Reflink
https://exclick.pro/?a=636072

Czysty
https://express-wallet.com/


[Obrazek: 125x125.gif]
[Obrazek: express0.jpg]
[Obrazek: expressm.jpg]
[Obrazek: express9.jpg]


RE: Expresswallet.site - natychmiastowe wypłaty - miron830 - 18-04-2024 09:34

Płaci
[Obrazek: express5.jpg]


RE: Expresswallet.site - natychmiastowe wypłaty - patryk6176 - 18-04-2024 11:07

Już jest założony temat o tej stronie
https://zarabiam.com/Temat-express-wallet-175870


RE: Expresswallet.site - natychmiastowe wypłaty - miron830 - 18-04-2024 12:02

Wybacz myślałem że tu ruskich tematów nicht nie dodaje.m i nie sprawdziłem .Proszę o połączenie tematu lub do kosza


Expresswallet.site - natychmiastowe wypłaty - Hybrid1990 - 18-04-2024 12:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.