Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Majin wraca do gry po powrocie z Ameryki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: Majin wraca do gry po powrocie z Ameryki (/Temat-Majin-wraca-do-gry-po-powrocie-z-Ameryki-176656)



Majin wraca do gry po powrocie z Ameryki - majinpov - 14-02-2024 23:58

czyli droga do nikad z zarciem w poszukiwaniu inspiracji, by zarobic jakis kesz.

Moj kanal

HTTPS://YouTube.com/@HungerSimon

Ja z bieberem






Ja w poszukiwaniu Ariany





Ja w Amsterdamie





Ja znalazlem Ariane





I grozby ze przyjda wieksi






Co jakis czas wrzuce se posta, ciekawe czy ktos obejrzy


RE: Majin wraca do gry po powrocie z Ameryki - Hybrid1990 - 15-02-2024 09:53

Jedzenie burgerów i picie wody stanowi dla ciebie inspirację do zarabianiu kasy? Bo oprócz tych dwóch czynności nic innego nie ma na tych shortach. O co tu chodzi?


RE: Majin wraca do gry po powrocie z Ameryki - majinpov - 15-02-2024 10:41

(15-02-2024 09:53)Hybrid1990 napisał(a):  Jedzenie burgerów i picie wody stanowi dla ciebie inspirację do zarabianiu kasy? Bo oprócz tych dwóch czynności nic innego nie ma na tych shortach. O co tu chodzi?

Poprostu innaczej wyobrazalem sobie podroz i zycie w ameryce. Wiec zaczalem nagrywac te filmy, podchodze do tego jako fundamentow, by zaczac cos przyjemniejszego.

Mialem kiedys gorszy od tego content nasladowalem howtobasic, mialem 40 filmow, posiadalem ponad 500 000 wyswietlen i nazywali mnie artysta, wiec zaczalem nagrywac zulowanie po niespelnionym snow w Ameryce.

O co tu chodzi, buduje sobie odbiorcow, bym np mogl Im pokazac obrazy ktore chce sprzedac lub zaprosic na swojego bloga gdzie moze byc cos wartoaciowszego.

Kanal z howtobasic zamienilen Sam na hip hop swojego autorstwa I go stracilem.


RE: Majin wraca do gry po powrocie z Ameryki - itmaster - 15-02-2024 17:06

A jaka będzie tematyka całego kanału YT? W jakiego widza celujesz?


RE: Majin wraca do gry po powrocie z Ameryki - majinpov - 15-02-2024 20:53

(15-02-2024 17:06)itmaster napisał(a):  A jaka będzie tematyka całego kanału YT? W jakiego widza celujesz?
Uwazam ze nie celuje lecz spamuje, troche podrozuje wiec kluczyki z ogonkami targetuje Smile


RE: Majin wraca do gry po powrocie z Ameryki - itmaster - 16-02-2024 08:20

Te filmy co wkleiłeś w temacie, to podchodzą pod tematykę mukbang.
Czyli jedzenie różnych posiłków przed kamerą. Big Grin


RE: Majin wraca do gry po powrocie z Ameryki - Hybrid1990 - 16-02-2024 11:13

(15-02-2024 10:41)majinpov napisał(a):  buduje sobie odbiorcow, bym np mogl Im pokazac obrazy ktore chce sprzedac lub zaprosic na swojego bloga gdzie moze byc cos wartoaciowszego.

Taką treścią nie zdobędziesz wielu odbiorców, zwłaszcza tych wartościowych. Masz 8 subów na kanale i średnio kilkanaście wyświetleń na filmik. Może pokazuj coś więcej - te restauracje z zewnątrz i wewnątrz trochę lepiej, wchodź w jakieś interakcje z innymi klientami lub przechodniami jak jesz, opowiadaj jakieś ciekawe/śmieszne rzeczy, itp.


RE: Majin wraca do gry po powrocie z Ameryki - majinpov - 27-02-2024 23:40

Pracuje nad tum wlasnie
Kieruje sie by mi odwalilo, Lecz nie zawsze jest tak jam chceSmile


RE: Majin wraca do gry po powrocie z Ameryki - mariusz42 - 28-02-2024 00:37

Sprawdziłem trzy filmiki i nadal nie wiem o co tu chodzi Undecided