Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyslę SMS za pieniądzę na PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wyslę SMS za pieniądzę na PP (/Temat-Wysle-SMS-za-pieniadze-na-PP-17664)



Wyslę SMS za pieniądzę na PP - Por2010 - 05-12-2010 19:35

Siemka,
tak jak w temacie Smile
Mam na koncie 38zł mogę wysłac jakieś smsy za kasę na PP
Chętni pisac na GG:

24511429


RE: Wyslę SMS za pieniądzę na PP - Karoles - 12-12-2010 13:18

Uwaga, oszukał mnie na 1$... wziął kasę sms'ów nie wysłał i dostałem ignora na gg.


RE: Wyslę SMS za pieniądzę na PP - michal2612 - 12-12-2010 13:22

Bo to oszust ale w takich sprawach powinien on pierwszy wysłać smsa, anie ty kasę wysyłasz


RE: Wyslę SMS za pieniądzę na PP - D3S1DER1UM - 12-12-2010 13:44

Nie od dzisiaj wiadomo że kolega robi takie numery. Dziwie się tylko administracji tego forum że nadal jest pełno prawnym użytkownikiem forum. Wiele osób oszukuje w taki sposób a później wchodzi na forum jakby nigdy nic. Najpierw to niech on wysyła pieniążki a potem Wy smsa!


RE: Wyslę SMS za pieniądzę na PP - paskur - 12-12-2010 13:53

Dziwię się tobie, że kupiłeś, poniważ ziom ma bardzo dużo % ostrzeżenia, a temacie z oszustami też się znajduje...