Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Xennbit - platforma AI Trading - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Xennbit - platforma AI Trading (/Temat-Xennbit-platforma-AI-Trading-176583)



Xennbit - platforma AI Trading - miron830 - 27-01-2024 22:03

Mam sporo hyipów od znajomego hyipiarza z zagranicy. Długo w tym siedzi i sporo na nich wyciąga. Na pewno nie zobaczycie ich wszystkich bo nie chce mi sie ich opisywać bo jest tego dużo a po drugie i tak duża część z was wchodzi w nie jak widzi sporo wypłat co jest błedem bo z tymi z największymi procentami liczą sie oczywiście dni wejścia. Ogólnie to też działam w branży pożyczkowej online od m2m począwszy i ma tam swoich klientów więc nie długo mogę zniknąć na jakiś czas lub w ogóle bo za dużo ostatnio wszystkiego i brak czasu doskwiera. Jeszcze sie nad tym zastanowię heh. Nie zanudzam już i wracam do tego co chciałem napisać czyli platformy AI Trading Xennbit.

Co o nich sie dowiedziałem i co o sobie piszą

Xennbit to w pełni anonimowa platforma AI Trading, która dokonuje transakcji w Twoim imieniu na ponad 1000 rynkach. My handlujemy, Ty zarabiasz. Każdy, kto chce zacząć zarabiać na handlu, może dołączyć. Nie ma granic. Bez względu na to, z jakiego kraju pochodzisz, możesz wziąć udział w lukratywnym programie Xennbit. Co to znaczy, że jest to najbardziej anonimowa platforma handlowa? Oznacza to, że korzystając z Xennbit możesz czuć się w pełni anonimowo. Nie udostępniamy żadnych Twoich danych podmiotom trzecim. Nie śledzimy Cię, nie sprawdzamy skąd jesteś i jaki masz adres IP. Podczas procesu rejestracji prosimy Cię jedynie o podanie nazwy użytkownika i adresu e-mail w celu utworzenia konta handlowego. To to. Żadnych pytań, ale zyski.

Start projektu 17 stycznia 2024r

3,3% w dni powszednie przez 30 dni roboczych
Min./maks. depozytu: 10 $ - 50000 $
Zwrot depozytu na koniec okresu
Wcześniejsze wycofanie depozytu z prowizją w wysokości 20%
Oczekiwany zwrot netto - do 99%

Część techniczna:
— Skrypt napisany samodzielnie
— Ochrona DDoS z CloudFlare
— Szyfrowanie SSL z Google Trust Services (na 3 miesiące)
— Unikalny design

Systemy płatności: Bitcoin, Ethereum, Tron, Binance coin, Dogecoin, Tether USDT (TRC20/BEP20).
Rodzaj płatności: Natychmiastowa.
Minimalna kwota wypłaty wynosi 10 dolarów.
Nie ma prowizji za wypłatę.

Program partnerski (jednopoziomowy): od 5% do 15% depozytów Twoich poleconych, w zależności od obrotu przyciągniętych inwestycji.
5% za wkład poleconych do 10 000 USD
10% za wkład poleconych od 10 001 USD do 100 000 USD
15% za wkład poleconych od 100 001 USD lub więcej

Telegram: https://t.me/XENNBIT_chat
Telegram: https://t.me/XENNBIT_news


[Obrazek: xenbit.jpg]
[Obrazek: xenb.png]
[Obrazek: xenb6.jpg]
[Obrazek: 125x125.gif]


RE: Xennbit - platforma AI Trading 3,3% dziennie przez 30 dni - natychmiastowe wypłaty - miron830 - 04-02-2024 08:14

Lecimy dalej
[Obrazek: Screenshot-20240204-075743.png]


Xennbit - platforma AI Trading - pribilsiou - 12-02-2024 10:49

Chyba się zawinęli, strona nie odpowiada...

Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk