Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozpoczęcie kanału, brak wyświetleń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Rozpoczęcie kanału, brak wyświetleń (/Temat-Rozpoczecie-kanalu-brak-wyswietlen-176525)



Rozpoczęcie kanału, brak wyświetleń - whitechaga - 10-01-2024 22:25

Witam, założyłem kanał na którym wstawiam krótkie shorty z ciekawostkami . Mam problem z wyświwtleniami to już 6 short i pod każdym mam po 2 wyświetlenia. Czy to normalne? Tagi dodaje typu (ciekawostki,ciekawostka,wiadomości) itd... może tak jest ale wolę się zapytać czy nie popełniam jakiegoś błędu.


RE: Rozpoczęcie kanału, brak wyświetleń - Juda92 - 11-01-2024 00:22

Spróbuj wejść w korelację z jakimiś twórcami, odpowiadaj i zaczepiaj szortami.


RE: Rozpoczęcie kanału, brak wyświetleń - selfie - 11-01-2024 06:26

Brak wyświetleń nie jest kwestią błędu, tylko rzeczywistością z którą zmierza się 90% twórców.

Dodawanie tagów jest pomocne, ale jeśli coś ma chwycić to chwyci. Dodałeś też dopiero 6 filmików, więc ciężko cokolwiek wysnuć w przypadku tak małej próby.


RE: Rozpoczęcie kanału, brak wyświetleń - whitechaga - 11-01-2024 10:38

(11-01-2024 00:22)Juda92 napisał(a):  Spróbuj wejść w korelację z jakimiś twórcami, odpowiadaj i zaczepiaj szortami.

W jakim sensie zaczepiać bo nie za bardzo rozumiem.


RE: Rozpoczęcie kanału, brak wyświetleń - Ascoran - 11-01-2024 15:28

W zeszłym roku na yt trafiło 800 milionów filmów. Dziwisz się że nie wszystkie są oglądane? To niewykonalne


RE: Rozpoczęcie kanału, brak wyświetleń - mariusz42 - 28-02-2024 01:05

Jak tam, jakis progres? Wrzuć moze link do kanału to powiemy Ci co mozesz ulepszyć, nie jesteśmy wróżbitami Wink


RE: Rozpoczęcie kanału, brak wyświetleń - xdax1 - 13-03-2024 17:00

6 shortów to mało, ja kiedyś testowałem to robiłem po 20 dziennie i może kilka z nich miało po 2k wyświetleń, reszta 0 lub różne wahania.
Wszystko zależy czy dany short wpadnie w algorytm, to potem już leci.


RE: Rozpoczęcie kanału, brak wyświetleń - majinpov - 04-04-2024 15:28

Ja mam 97 filmów, 25 shortow i też nie jest kolorowo z wyświetleniami…


RE: Rozpoczęcie kanału, brak wyświetleń - lijon - 06-05-2024 10:20

Takie są realia.
Dziś nie wystarczy wrzucić filmu/shorta aby reszta zajął się algorytm YT.
Musisz postawić na promocje filmów oraz samego kanału.
Warto postawić na współpracę z innymi twórcami o większych zasięgach jak też zadbać aby linki były winnych miejscach skąd będą pochodzić odbiorcy Twoich treści.


RE: Rozpoczęcie kanału, brak wyświetleń - selfie - 07-05-2024 10:38

Crossherowanie to jedna z form zasięgu, nie rób gościowi nadzieji, że mając mniej niż 100 subscribe będzie biedny pisał do jakichś większych twórców.


Tak, algorytm, jest pomocny i tak, na algorytmie można ogarnąć kwoty Jedynym problemem jest kwestia kontentu.