Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z płatnościami- Ewhoring - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Problem z płatnościami- Ewhoring (/Temat-Problem-z-platnosciami-Ewhoring-176521)



Problem z płatnościami- Ewhoring - wojtek22 - 08-01-2024 16:48

Z góry przepraszam za spam tymi wątkami ale chce to napisać na tyle dobrze by znalazła sie pomoc.
Od niedawna zaczałem się bawić w ewhoring. Mam już chętnych klientów lecz nie mam pojęcia jak mogę przyjąć płatności bez problemów. Gdyby ktoś był miły i opisał co i jak to byłbym mega wdzięcznySmile


RE: Problem z płatnościami- Ewhoring - Shimeon - 08-01-2024 22:00

Pisz do tego gościa https://zarabiam.com/User-ShuQi-75303


RE: Problem z płatnościami- Ewhoring - selfie - 09-01-2024 10:50

Przede wszystkim, ewh to zawsze oszustwo. To czy ktoś cię zgłosi, czy nie, to inna kwestia.

Po drugie, nie ma czegoś takiego jak "bez problemów". O ile dostarczasz content to pewnie nie będzie problemów, ale patrząc na to co piszesz, już z 10., dziesiąty raz i że nie potrafisz korzystać z Google, weryfikować konta w najpopularniejszych fintechach i zrobić podstawowego researchu. To ja nie wiem, zostałbym przy ankietach czy oglądaniu reklam.


RE: Problem z płatnościami- Ewhoring - wojtek22 - 09-01-2024 14:28

(09-01-2024 10:50)selfie napisał(a):  Przede wszystkim, ewh to zawsze oszustwo. To czy ktoś cię zgłosi, czy nie, to inna kwestia.

Po drugie, nie ma czegoś takiego jak "bez problemów". O ile dostarczasz content to pewnie nie będzie problemów, ale patrząc na to co piszesz, już z 10., dziesiąty raz i że nie potrafisz korzystać z Google, weryfikować konta w najpopularniejszych fintechach i zrobić podstawowego researchu. To ja nie wiem, zostałbym przy ankietach czy oglądaniu reklam.

Oczywiście że dostarczam content. Pisze to dziesiąty raz bo poprzednie wątki miały coś źle opisane, wolałem zrobić bardziej normalny wątek i bardziej w punkt. Uwierz że przeszukałem google i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi, a z tego co wiem to na tym forum jest dużo osób które potrafi w EWH i może się podzielić swoimi doświadczeniamiSmile Spokojnie ankiety i oglądanie reklam mam bardzo dawno za sobąWink