Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Gdzie haczyk? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Gdzie haczyk? (/Temat-Rozwiazane-Gdzie-haczyk-17649)



[Rozwiązane]Gdzie haczyk? - lexus250 - 05-12-2010 17:06

Witam, dotychczas tzw. stron dających nagrody za darmo bawiłem się i nadal sie bawie na przeczytamwszystkich (mam aktualnie do wykorzystania ponad 32tys pkt w randze profesora - kto zna serwis wie czy to duzo czy mało) w kazdym razie pomyslałem czy nie zarejestrowac sie tez na tym lockerzu. Niby tu są takie tanie nagrody, ale gdzie w tym jest haczyk? tu naprawde nic nie trzeba płacic za odbieranie nagród?
Dzisiaj założyłem konto i mam juz 642 PTZ, nie wiem czy to duzo czy mało.
Ale powiedzcie czy w tym serwisie trzeba coś płacic? ponoc te slabsze ipody są juz od 150pkt (a ja mam az 642? troche to dziwne)
więc prosze mi to wytłumaczyc, na przeczytamwszystkich zamawiałem juz nagrode i nic nie placilem, ale tu az szok po prostu by w jeden dzien zrobic 642PTZ jak niby za ipoda tylko 150 wystarczy
czekam na odp i z góry dzieki


RE: Gdzie haczyk? - Burned - 05-12-2010 17:22

@lexus250 wystarczy poszukac, tu masz większosc informacji, jak się z tym zapoznasz i czegoś nie będziesz nadal wiedział to pisz
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=170


RE: Gdzie haczyk? - DDK - 05-12-2010 17:22

Haczyk jest oczywiście. A otóż masz bardzo mało PTZ. iPody nie są od 150pkt, gdzie Ci tak pisze !? o.O

Haczyk polega na tym że nagród nie ma 24/7, że nazbierasz PTZ i już masz, tylko o te nagrody rywalizujesz w bardzo ciężki sposób otóż co jakiś czas jest "restock" i w tym czasie jest rzucone po kilkanaście rzeczy każdego, kto złapie ten ma Wink

Poczytaj poradniki bo nie chce mi się pisać całej zasady funkcjonowania.


[Rozwiązane]Gdzie haczyk? - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.