Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieglowicz - mój dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nieglowicz - mój dziennik (/Temat-Nieglowicz-moj-dziennik-176478)

Strony: 1 2


Nieglowicz - mój dziennik - nieglowicz - 28-12-2023 17:55

Cześć,
Na forum jestem od kilku dobrych lat. Bardziej jako obserwator. Jakiś czas temu aktywnie działałem w internecie. Później odpuściłem temat na kilka lat z przyczyn dla mnie tylko znanych. W grudniu wróciłem do tej formy zarabiania.
Nie miałem spektakularnych sukcesów w zarabianiu przez internet, choć zawsze wpadło coś na plus.
Moim zdaniem za szybko odpuszczałem temat.

Cel: e-commerce jako stała forma zarabiania pieniędzy (widełki, kwoty nieustalone jeszcze- sprawa jest rozwojowa)

Będę testował różne formy zarabiania, aż znajdę coś co mi najlepiej pasuje i w czym się dobrze odnajdę.
Na tę chwilę zacznę promować programy partnerskie (m2m, leadstar, nutriprofits itp).
Może airdropy też wejdą w grę.

Nie planuję inwestować prywatnych pieniędzy. Chcę zarabiać "organicznie" /od zera Smile i wtedy ewentualnie za kasę z neta w coś zainwestuję.

Co mam:
Kilka grup na FB (tematyczne, ogłoszeniowe, aktywne - nigdy nie monetyzowane).

Zarobki w grudniu: 0 PLN

[Obrazek: IMG20231228165921.jpg]
Drzewko szczęścia na dobry początek.


RE: Nieglowicz - mój dziennik - itmaster - 28-12-2023 18:36

To życzę powodzenia w zarabianiu i prowadzaniu dziennika.

Ps. Kwiatek to dodany w ramach motywacji?Wink


RE: Nieglowicz - mój dziennik - nieglowicz - 28-12-2023 18:51

(28-12-2023 18:36)itmaster napisał(a):  To życzę powodzenia w zarabianiu i prowadzaniu dziennika.

Ps. Kwiatek to dodany w ramach motywacji?Wink


Dziękuję - liczę że prowadzenie dziennika i samo zarabianie nie będzie tylko słomianym zapałem.

Tak! ten kwiatek to taka moja motywacja. Grubosz jajowaty to sukulent, który ponoć przynosi szczęście i przyciąga finansowe bogactwo (taki tam zabobon Smile ).


RE: Nieglowicz - mój dziennik - nieglowicz - 29-12-2023 08:36

Od wczoraj mało co się zmieniło.
Na tę chwilę szukałem programu partnerskie i oferty, która może zainteresować użytkowników moich grup na FB.
Nie chcę spamować "na pałę" pierwszym lepszym programem, bo pewnie i tak mało kogo to interesuje.
Na grupę z transportem szukam czegoś z samochodami ciężarowymi.
Na grupę z nieruchomościami/działkami szukam też czegoś w temacie.
Reanimuję stare blogi z branży Heath i będę tam promował nutriprofits. Są wejścia miesięczne na te strony, to warto ruszyć ten temat. Kiedyś bardzo dobrze mi się sprawdzał program partnerski Intymność (teraz nie wiem czy jeszcze ten pp działa).

Zarobki: 0 pln.


RE: Nieglowicz - mój dziennik - Ballhaus - 29-12-2023 17:10

powodzenia !


RE: Nieglowicz - mój dziennik - xdax1 - 29-12-2023 20:00

Powodzenia, akurat nowy rok zaraz więc idealny czas żeby zacząć coś Wink
Nie odpuszczaj tylko działaj i ucz się na błędach.


RE: Nieglowicz - mój dziennik - nieglowicz - 30-12-2023 23:03

(29-12-2023 20:00)xdax1 napisał(a):  Powodzenia, akurat nowy rok zaraz więc idealny czas żeby zacząć coś Wink
Nie odpuszczaj tylko działaj i ucz się na błędach.

Dzięki! Tak, to dobry czas, żeby zacząć nowy projekt. Doskonale rozumiem, że zarabianie w necie to maraton, a nie sprint. Efekty przychodzą z czasem. Jednak kiedy pojawiają się pierwsze pieniądze, to bardziej motywuje do działania.

Dziś u mnie na spokojnie. Dodałem kilka wpisów na blogi. Są pierwsze organiczne wejścia. Najważniejsze, że piszę o tym co mnie interesuje (nisza: zdrowie-dość wąski temat) i nie jest to dla mnie uciążliwe.
Oczywiście w trakcie moich działań będę testował inne pp niż tylko nutriprofits.
Grupy FB- temat rozwojowy.
Dzisiejszy zarobek : 0 PLN


RE: Nieglowicz - mój dziennik - nieglowicz - 31-12-2023 23:29

Zaraz będzie Nowy Rok 2024!:szampanszampan

Dziś u mnie na spokojnie. Wykonałem swój plan: kilka wpisów na blogi i posłuchałem na YT co ciekawego dzieje się branży. Nie lubię "gromadzić" teorii i jak coś ciekawego usłyszę, to od razu zaczynam to realizować, działać.
W sumie od lat nic się nie zmieniło. Najważniejsza jest NISZA, realizacja, systematyczność i wytrwałość.
Dobrze też jest znaleźć kogoś kim można się inspirować (nie kopiować!).

Rok zamykam symboliczną kwotą: $7.31
(Zapisałem się do ysense i przetestowałem jakąś grę przez parę minut. Małe kwoty ale można będzie zainwestować w jakiś airdrop itp.).

Życzę wszystkim dużych zarobków w sieci oraz samych fajnych projektów, które dadzą niezależność finansową! Niechaj rok 2024 będzie "na bogato"!cash


RE: Nieglowicz - mój dziennik - nieglowicz - 03-01-2024 22:37

Działam, działam Big Grin
Ciągle dodaję nowe treści na blogi- sumiennie i cierpliwie.
Na grupach FB też coś ruszyło i być może będę miał współpracę (wpisy sponsorowane)- dam znać.
Reaktywowałem stare konto na fireads, żeby promować niektóre ich programy.
Działam dopiero kilka dni i trudno o jakieś konkretne wnioski (co się sprawdza a co nie).

Łączny zarobek od początku: $17.01

:wow:Lecimy po więcej!


RE: Nieglowicz - mój dziennik - nieglowicz - 08-01-2024 22:14

Melduję się - Cześć!

Powoli i sumiennie działam. Liczę, że wszystkie moje działania przeistoczą się w "efekt kuli śnieżne"
Na jednej z grup FB mam już współpracę ale dopiero na koniec miesiąca okaże się co i jak (płatne za efekt).
Inne grupy- słabo, bo nie mam na nie patentu (program m2m zupełnie nie działa Sad )
Blogi zapełniam treścią ale jeszcze nic nie wpadło z pp nutriprofits.
Ogólnie dużo testuję, sprawdzam i szukam swojego Graala.
Sprawdzam: fireads oraz crakrevenue
Nie ukrywam: myślałem, że będzie łatwiej i "na bogato".
Tak czy inaczej nie rezygnuję i lecę po więcej.

Łączny zarobek od początku: $25