Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marathon Oil zarabiaj na dywidencie firmy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Marathon Oil zarabiaj na dywidencie firmy. (/Temat-Marathon-Oil-zarabiaj-na-dywidencie-firmy-176463)



Marathon Oil zarabiaj na dywidencie firmy. - Hardknight89 - 23-12-2023 11:54

Marathon OIL- nowa długoterminowa firma inwestycyjna w której zarabiamy w postaci USDT



Agent współpracy rekrutacyjnej

Działanie Marathon Oil jest bardzo stabilne. Planujemy rozwinąć agentów ogólnych w różnych regionach świata. Zapraszamy zdolnych użytkowników do przyłączenia się do nas. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt z obsługą klienta online, aby się zarejestrować.Wykorzystamy okazję i będziemy współpracować w celu uzyskania korzystnej dla wszystkich sytuacji.Ogólny agent musi spełniać warunki:
1. Wymagane są rozległe umiejętności społeczne i umiejętności awansu
2. Ładowanie zespołu musi osiągnąć ponad 50 000 USD, aby kwalifikować się do rejestracji Regionalna firma pośrednicząca wyda certyfikat operacyjny, ma niezależne doświadczenie w zarządzaniu i może zlecić 20% całkowitej kwoty ładowania podległych użytkowników i rozlicza się raz na 10 dni.

jak wyżej jest opisane firma ma plany wprowadzać coś w postaci menagerów/dyrektorów danego regionu kiedyś działałem w podobnej firmie tez to było i działało.

żeby zostać taką osobą zapewne trzeba mieć dużo osób poleconych od sobą i także jest podany próg kwotowy jak wyżej w opisie firmy.

trzeba także posiadać konto na telegram gdzie można się kontaktować z biurem obsługi firmy.

ale jeśli wchodzimy sami i zarabiamy dla siebie to:



minimalny wkład własny na pierwszą z poziomu "beczkę ropy" VIP1 to 9USDT

resztę dokłada "firma" .20USDT. zbieramy dzienną dywidendę przez 30 dni w kwocie 2.5USDT dziennie.

2.5x30=75 teoretycznie po 30 dniach powinniśmy tyle zarobić wkładając 9USDT

program można także polecać innym i oczywiście dzięki temu także coś wpada na nasze konto .

czysty link do strony: https://maraoil.vip/

mój --- https://maraoil.vip/Ej12Jh

firma wypłaca USDT zarobione bez żadnej prowizji oczywiście posiadam taki dowód wypłaty praktycznie wkład w to odbije mi się już jutro gdyż dziś udało się wypłacić już 6 USDT.

Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem to zapraszam. ale także ryzyko trzeba brać pod uwagę.

pozdrawiam
[attachment=5542][attachment=5542]
[Obrazek: Screenshot-20231223-094928-com-huawei-browser.jpg]

[Obrazek: Screenshot-20231223-113704.jpg]

[Obrazek: Screenshot-20231223-113847-com-huawei-browser.jpg]

[Obrazek: Screenshot-20231223-114005-com-huawei-browser.jpg]


RE: Marathon Oil zarabiaj na dywidencie firmy. - Hardknight89 - 25-12-2023 08:24

[Obrazek: Screenshot-20231225-081356.jpg]


Puki co stronka płaci i to całkiem ciekawe sumki


Wkład startowy już się wrócił Smile


RE: Marathon Oil zarabiaj na dywidencie firmy. - Hardknight89 - 01-01-2024 19:18

witam wszystkich w nowym roku Smile

Marathon Oil dalej działa i ma się dobrze.

od nowego roku stawki za poziom "beczki" wzrosły i minimalna inwestycja wynosi 18 USDT

ja jako "stary" członek musiałem dopłacić różnice ( 9 usdt ) i normalnie dalej działam i pracuję

wystarczy napisać do biura obsługi firmy na telegramie. pamiętajmy "beczka"= 30 dni

warto także polecać gdyż gromadzimy dzięki temu świetne dochody dzienne podane na screnach poniżej.+ wypłata z dziś.

zapraszam w razie w z refa Smile
[Obrazek: Screenshot-20240101-185616-com-huawei-browser.jpg]

[Obrazek: Screenshot-20240101-185715.jpg]

[Obrazek: Screenshot-20240101-185613-com-huawei-browser.jpg]


RE: Marathon Oil zarabiaj na dywidencie firmy. - Hybrid1990 - 03-01-2024 22:21

Na prośbę autora:

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.