Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Od 20€ do 80000€ w 15 min (rejestracja + akcja), RobinHood Crypto - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Od 20€ do 80000€ w 15 min (rejestracja + akcja), RobinHood Crypto (/Temat-Od-20%E2%82%AC-do-80000%E2%82%AC-w-15-min-rejestracja-akcja-RobinHood-Crypto-176462)



Od 20€ do 80000€ w 15 min (rejestracja + akcja), RobinHood Crypto - dzemba - 22-12-2023 19:42

Jeden z największych amerykańskich brokerów wchodzi do Europy z przytupem, umożliwiając handel krypto walutami, oraz oferując bonus za rejestracje i obrót na koncie w wysokości 10€. Bonusem jest od 20€ do 2BTC (~80000€), najczęściej jest to jednak kwota 20€ lub 40€.

Zacznę od razu od przyjemnych rzecz, oto dowód wypłaty bonusu Smile Ja dostałem 10€, ponieważ rejestrowałem się przed 21 grudnia, a od 21 do 29 grudnia jest bonus x2.

[Obrazek: image.png]


Co potrzeba:
Konto Revolut (lub inne konto umożliwiające przelewy w euro)
Email (ja używałem gmaila)
1€ lub 10€ (w zależności jak szybko chcecie zrobić akcje), nie traci się tych pieniędzy. Można je wypłacić prosto po dostaniu bonusu.
Dokument potwierdzający tożsamość.


Instrukcja

Link polecający: Link <- dzięki Smile
Link czysty: Link

Polecam link polecający, w razie problemów z wykonaniem promocji mogę pomóc na FB.

1. Punkt pierwszy. Po wejściu w link, klikamy "Sign In"

[Obrazek: image.png]

2. Wpisujemy PRAWDZIWY mail, z którego chcemy zarejestrować konto.

[Obrazek: image.png]

3. Pobieramy aplikacje z strony gdzie zostaniemy przekierowani, lub z sklepu play/applestore robinhood crypto.

[Obrazek: image.png]

4. Resztę rejestracji kontujemy już w pobranej aplikacji. W chodzimy do pobranej aplikacji (Sign up) i przechodzimy rejestrację, i podajemy tego samego maila co wcześniej. Musimy potwierdzić swoje dane dokumentem tożsamości.

[Obrazek: image.png]

5. Akcja polega na kupnie i sprzedaży dowolnej krypto waluty za łącznie 10 euro (można kupić i sprzedać dziesięć razy za 1 euro, wtedy wystarczy przelać 1€, lub kupić raz za 10€ i od razu sprzedać, wtedy potrzeba przelać 10€). Po założeniu konta wchodzimy w ikonkę ludzika w apce. I zdobywamy dane do przelewu. przechodzą po kolei punkty.

[Obrazek: image.png]

6. Tutaj podje przykład jak zrobić przelew za pomocą revoluta, punkty 1,2,3 pokazują jak dodać rachunek w euro do konta, 4, 5 jak zrobić przelew. Należy tylko pamiętać by jako kraj odbiorcy wybrać Luksemburg.

[Obrazek: image.png]

7. Po przelaniu pieniądze na koncie pojawią się w kilka minut, należy wtedy kupić i sprzedać dowolną krypto walutę tak by łącznie uzyskać 10€ obrotu, Jak widać ja zrobiłem 2 akcje jeden za 10€ i jedną za 1€ tak dla pewności. Nagroda na moim koncie w postaci BTC o wartości 10€ (u was 20€ lub 40€) pojawi się w kilka minut.

[Obrazek: image.png]

8. Pieniądze wpłacone by zrobić obrót można wycofać od razu, natomiast otrzymany bonus można sprzedać i wypłacić po 30 dniach. Miłego zarabiania.



RE: Od 20€ do 80000€ w 15 min (rejestracja + akcja), RobinHood Crypto - gacek017 - 28-12-2023 18:33

Skąd info że bonus jest x2 w dniach 21 do 29 grudnia? robiłem przed chwilą i dostałem 10e Tongue


RE: Od 20€ do 80000€ w 15 min (rejestracja + akcja), RobinHood Crypto - dzemba - 03-01-2024 14:56

(28-12-2023 18:33)gacek017 napisał(a):  Skąd info że bonus jest x2 w dniach 21 do 29 grudnia? robiłem przed chwilą i dostałem 10e Tongue

Niestety robinhood to malutki kłamczuszek i na początku dał informację że od 21 do 29 grudnia najmniejszy bonus to 20€. Ale w trakcie trwania promocji obniżył bonus o 50% i po cichu zmienił regulamin promocji Tongue

[Obrazek: image.png]

Nie znalazłem w waybackmachine czy innych stronkach od archiwizowania Internetu starego regulaminu, ale na setkach stron jest infrmacja o identycznym bonusie jaki ja podaję Smile


RE: Od 20€ do 80000€ w 15 min (rejestracja + akcja), RobinHood Crypto - michal1498 - 13-04-2024 07:23

Działa jeszcze ten bonus?


RE: Od 20€ do 80000€ w 15 min (rejestracja + akcja), RobinHood Crypto - xdax1 - 13-04-2024 08:04

(03-01-2024 14:56)dzemba napisał(a):  
(28-12-2023 18:33)gacek017 napisał(a):  Skąd info że bonus jest x2 w dniach 21 do 29 grudnia? robiłem przed chwilą i dostałem 10e Tongue

Niestety robinhood to malutki kłamczuszek i na początku dał informację że od 21 do 29 grudnia najmniejszy bonus to 20€. Ale w trakcie trwania promocji obniżył bonus o 50% i po cichu zmienił regulamin promocji Tongue

[Obrazek: image.png]

Nie znalazłem w waybackmachine czy innych stronkach od archiwizowania Internetu starego regulaminu, ale na setkach stron jest infrmacja o identycznym bonusie jaki ja podaję Smile

To niezły broker się zapowiada jak już takie małe szwindle robią, że żal im takich kwot rozdań beka


RE: Od 20€ do 80000€ w 15 min (rejestracja + akcja), RobinHood Crypto - cezar78 - 21-04-2024 16:28

Strach wysyłać swój dowód za jakieś marne 10€