Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pralnia pieniędzy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pralnia pieniędzy? (/Temat-Pralnia-pieniedzy-176448)



Pralnia pieniędzy? - Dolarini - 19-12-2023 20:30

Cześć wszystkim. Temat wątku pół serio, pół żartem. Powinno dodać trochę zainteresowania, a i może pomysłów!Wink Zastanawiam się nad reinwestowaniem zarabianych środków z bukmacherki w coś bardziej "przyziemnego", że tak to określę. Chciałbym rozszerzyć spektrum swoich zainteresowań o inny obszar zarobkowy, ale aktualnie brak mi pomysłu. Przez ostatnie lata zająłem się zakładami sportowymi i trwa to do dziś, i zapewne z tego nie zrezygnuje, natomiast szukam kolejnych alternatyw. Chcę żeby środki już zarobione móc zainwestować w jakiś projekt i czerpać z tego pasywny dochód (kryptowaluty mnie nie interesują, waluty też nie). Jakaś burza mózgów? W co byście zainwestowali aktualnie środki? Czekam na jakąś fajną, merytoryczną dyskusję!


Pralnia pieniędzy? - Hybrid1990 - 19-12-2023 21:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.