Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenia po SHOP'owo - Decalowym restocku ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenia po SHOP'owo - Decalowym restocku ! (/Temat-Wrazenia-po-SHOP-owo-Decalowym-restocku-17643)

Strony: 1 2


Wrażenia po SHOP'owo - Decalowym restocku ! - Czarny767 - 05-12-2010 16:28

Dzisiaj o godzinie 01:54 , odbył się SHOP'owo - Decalowy restock !
[Obrazek: 40Days_Letters_shoppersredemption.jpg]

Większość użytkowników zdziwiła się "Co jest? Tak późno restock ?" , ale czy warto było? Było - restock przebiegał bez żadnych problemów .

Jeżeli nie widziałeś/aś ,co wygrali Nasi użytkownicy to sprawdź tutaj !

Jakie są Twoje wrażenia po restocku ? Miałeś jakieś problemy,błędy - czy może nie miałeś z niewiadomych przyczyn dostępu ?

Opisz swoje przeżycia z dzisiejszego restocku !



RE: Wrażenia po SHOP'owo - Decalowym restocku ! - KoLoRoWY_O.o - 05-12-2010 16:31

Jak dla mnie restock był spoko, może i nie wziąłem tego co chciałem ( Nano ) ale udało mi się New Shuffle 2 GB - Green i jestem zadowolony. Ogólnie opłacało się tyle kampić Big Grin

Pozdro.


RE: Wrażenia po SHOP'owo - Decalowym restocku ! - tomsonFCB - 05-12-2010 16:41

Mam wrażenie, że nagrody szybciej się rozeszły. Na generalu wypełniałem 75$, 50$ i ostatecznie udało mi się wziąć 25$. Tym razem nawet nie zdobyłem 25$. Wziąłem bona Itunes 15$


RE: Wrażenia po SHOP'owo - Decalowym restocku ! - paskur - 05-12-2010 16:49

Wg mnie restock był Ok.
Nagród było mało, jak na każdym shopowym ale dało się coś urwać.
Tym razem się przygotowałem i na 3 kontach dość dobre itemy Smile
Teraz tylko, żeby nie było anulacji i zalicze go do super Big Grin


RE: Wrażenia po SHOP'owo - Decalowym restocku ! - NaoS - 05-12-2010 16:52

Bardzo późno restock.
Bardzo mało nagród.
Bardzo szybko się rozeszły.
Po 20 sekundach nie było nic wartościowego!

Wolałem jak był jeden restock na miesiąc, albo jeden restock na dwa miesiące.
Wtedy przynajmniej można było spokojnie coś zgarnąć, a lista wygranych sięgała kilkanaście stron.


RE: Wrażenia po SHOP'owo - Decalowym restocku ! - Coristo - 05-12-2010 17:04

wg mnie do dupy u mnie wbilem dopiero za 5 raazem bo pisalo ze zla captcha a byla dobra -.-


RE: Wrażenia po SHOP'owo - Decalowym restocku ! - Nayare - 05-12-2010 18:37

Taaa, pre redemption warmer zadzialal, ale wraz z sygnalem zaczely mi sie otwierac caly czas nowe karty z ptzplace. No coz, szybko uporalem sie z problemem, odswiezam - jeszcze nie ma ufff... odswiezam drugi raz i ukazalo mi sie ofc okienko do logowania. Migiem wypelnilem wszystkie captche i z czasem okolo 11 sekund[!] nie zalapalem sie na ipoda nano blue... nastepnie 50$, crash po wypelnieniu danych, az w koncu luzno wzialem 25$. Jestem nawet zadowolonyWink


RE: Wrażenia po SHOP'owo - Decalowym restocku ! - Tech - 05-12-2010 20:21

No cóż, nagrody poszły bardzo szybko i niestety przez mój mały, głupi błąd nie zdążyłem wziąć nano. Mówi się trudno, przynajmniej black ops na dsa wpadł, zawsze się coś zarobi Big Grin


RE: Wrażenia po SHOP'owo - Decalowym restocku ! - BartuS - 05-12-2010 21:19

Restock świetny, zgarnąłem to, co chciałem Smile


RE: Wrażenia po SHOP'owo - Decalowym restocku ! - Bolt - 05-12-2010 21:51

Restock był ok, mimo późnej pory, nagrody bardzo szybko poszły, jest to związane z tym, że ktoś mądry wpadł na pomysł że dacal to warunek dostępu... Nie było jednak lagów, lrc działał dobrze i jest nano Wink teraz już tylko na pp lece, mam dość ipodów