Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SLICE - zarabianie na przeglądaniu internetu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: SLICE - zarabianie na przeglądaniu internetu (/Temat-SLICE-zarabianie-na-przegladaniu-internetu-176415)



SLICE - zarabianie na przeglądaniu internetu - ZarabianieO - 12-12-2023 12:36

[Obrazek: crypto.png]

Slice jest specjalnym dodatkiem do przeglądarki, który pozwala użytkownikom zarabiać dzięki reklamom wyskakującym podczas przeglądania internetu. Z tego co sprawdziałem Slice działa jak na razie na przeglądarce Chrome, ale z tego co czytałem są plany na wprowadzenie go na innych przeglądarkach.

[Obrazek: crypto.png]

Tak jak widać na grafice powyżej za wyskakujące reklamy nagradzani jesteśmy walutą SLICE, która automatycznie przeliczana jest albo na BTC lub na $$. W ciągu 24 godzin możemy maksymalnie obejrzeć 50 takich reklam bo taki aktualnie jest limit.

[Obrazek: crypto.png]

Bardzo ważną rzeczą po zainstalowaniu dodatku jest zezwolenie mu na wyświetlanie reklam na naszej przeglądarce, gdy tego nie zrobimy reklamy nie będą nam się pojawiać a my nie będziemy nic zarabiać.

[Obrazek: crypto.png]

Po przejściu do panelu głównego naszego konta mamy możliwość podglądu ile w danym momencie zarobiliśmy używając dodatku oraz liczbę reklam jaką dziennie dostajemy.

[Obrazek: crypto.png]

Na stronie Slice mamy również możliwość przyśpieszenia naszych zarobków wykonując ankiety, za które otrzymujemy SLICE, ankiety znajdują się w zakładce Rewards.

[Obrazek: crypto.png]

Mamy do wyboru 3 metody wypłat, które pokazuje powyższa grafika. Minimum do wypłaty na PayPala wynosi 300 SLICE, co przeliczając na $ wynosi około 0.10-0.12$. Minimum w przypadku BTC wynosi 50 SLICE i jest bez żadnej prowizji, w przypadku PayPala prowizja wynosi 4%.

[Obrazek: crypto.png]

Mamy oczywiście możliwość polecania tego dodatku, aktualnie limit na zaproszone osoby wynosi 50 ale z tego co wyczytałem zostanie on zniesiony na początku 2024 roku.

CZYSTY --> https://addslice.com

REFLINK --> https://addslice.com/?crew=mFKGC


RE: SLICE - zarabianie na przeglądaniu internetu - lidero - 15-12-2023 09:16

Wypłacałeś?I ile dziennie z jednego konta,działa na vps?


RE: SLICE - zarabianie na przeglądaniu internetu - ZarabianieO - 15-12-2023 13:59

Sam jeszcze nie wypłacałem, ale na internecie są dowody wypłat. Limit dzienny to 50 reklam, a czy działa na VPS tego nie wiem.


RE: SLICE - zarabianie na przeglądaniu internetu - [email protected] - 27-04-2024 19:56

Witam

Właśnie utworzyłem konto na Addslice ale po zalogowaniu nie widze tej opcji "Cennect your extension" - co trzeba zrobic w takiej sytuacji?