Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bybit 10$(dla nowych i obecnych uzytkownikow) + 5$ ode mnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Bybit 10$(dla nowych i obecnych uzytkownikow) + 5$ ode mnie (/Temat-Bybit-10-dla-nowych-i-obecnych-uzytkownikow-5-ode-mnie-176356)



Bybit 10$(dla nowych i obecnych uzytkownikow) + 5$ ode mnie - Lysyyy - 29-11-2023 16:27

Karta Bybit - 10$ + 5$ ode mnie
✅ Bez depozytu
✅ Wymagane KYC

1. Zarejestruj sie z linku -> https://www.bybit.com/fiat/cards?source=referral&ref=P6KMZR

2. Wykonaj weryfikację KYC poziomu 1

3. Wejdź w zakładkę 'Card' i zamów kartę wirtualną

4. Wykonaj jedną transakcję na kwotę min. 5eur kartą wirtualną do 14 dni np. doładuj revolut/zen/wise,ale najbezpieczniej jest zrobić jakiś zakup na allegro,np doładowanie telefonu

5. Do 14 dni otrzymasz 10$ w USDT które możesz wypłacić

6. Zglosic sie po refback

Informacje dodatkowe:

1. Jeśli podczas rejestracji kod polecający nie wpisał się automatycznie wpisz go ręcznie. Kod to P6KMZR

2. Za każdego poleconego który zarejestruje się, stworzy kartę wirtualną i wykona nią transakcję na co najmniej 5€ otrzymasz 20$ w USDT


RE: Bybit 15$(dla nowych i obecnych uzytkownikow) + 5$ ode mnie - grubensik - 10-12-2023 18:10

Nie widzę opcji zamówienia karty wirtualnej, wydaje mi się że mam możliwość zamówienia tylko karty fizycznej. Coś się zmieniło czy coś robię nie tak?


RE: Bybit 15$(dla nowych i obecnych uzytkownikow) + 5$ ode mnie - Depsi - 04-01-2024 11:55

wszystko git, dostałem refback


Bybit 10$(dla nowych i obecnych uzytkownikow) + 5$ ode mnie - Hybrid1990 - 13-02-2024 13:05

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.