Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Izzy Konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Izzy Konto (/Temat-Izzy-Konto-17633)



Izzy Konto - Lubelak - 05-12-2010 14:03

Otóż chcę założyć ,jakże wypasione konto w mBanku o nazwie IzzyKonto.
Jak w każdym banku wszystko wydaję się bardzo dobre ,ale mam parę pytań czy ,aby na pewno jest to za free.
1.Wiadomo raz jest kasa raz nie, i pierwsze pytanie
Czy mogę mieć 0zł na koncie ? przez tydzień,miesiąc ?
2.Czy są jakieś opłaty naliczane co miesiąc ?
3.Czy w ogóle mi się to przyda ? czy lepiej latać na pocztę z przelewem


RE: Izzy Konto - Satan - 05-12-2010 14:06

Bueheh ja sam w ostatni czwartek zakładałem ^_^ No to tak : prowadzenia konta 0zł. Można mieć 0zł zawsze. Jak weźmiesz sobie kartę (tak jak ja ^_^) to TYLKO 1,70zł za ubezpieczenie. Moim zdaniem się przyda np. wypłacić kasę z PP ^_^


RE: Izzy Konto - diabloo07 - 05-12-2010 14:07

Ja mam izzyKonto od 3 lat i nie narzekam.
1. Mozesz miec 0 nawet przez 50 lat Tongue
2. Nic nie placisz, chyba ze podpiszesz na umowie ze chcesz miec ubezpieczenie karty platniczej - wtedy 1,7 zl miesiecznie.
3. Mi sie bardzo przydalo Big Grin Konto zawsze warto miec.


RE: Izzy Konto - Lubelak - 05-12-2010 14:10

no to teraz mam pewność Wink
dziś może ,założę


RE: Izzy Konto - paskur - 05-12-2010 14:20

Karta może byc za darmo nie trzeba placic ubezpieczenia 1,70zł.
Za przelew nie płacisz nic, a na poczcie 2,50 ;]


RE: Izzy Konto - Lubelak - 05-12-2010 15:36

Założyłem do Zamknięcia Wink


RE: Izzy Konto - mikolaj90 - 05-12-2010 16:14

Nie polecam banku ! Tak jak by założyłem konto, ale kurier zgubił umowę i do ostatecznego otwarcia konta nie doszło. Ale nie w tym rzecz.

mBank nie ma normalnych placówek, do których można pojechać w razie problemu itp... Trzeba do nich dzwonić. Chciałem aktywować konto, musiałem podać coś tam w telefonie, bo zadzwoniłem do nich. Same problemy... Ten bot co gada, ile kroć wpisałem kod odrzucał mi go. Wydzwoniłem do nich z 30 razy z tym problemem, że ten kod bot mi odrzuca. Gadali ciągle to samo: ,,Prosimy wpisywać wolniej". Tekst na poziom dzieciaków. Gdy kurier zgubił umowę, ja musiałem do niego wydzwaniać i prosić o umowę. Widzę Lubelak, że założyłeś konto, ale myślę, że popełniłeś błąd, bo już wolałbym w innym banku i płacić za prowadzenie nić tutaj, bo widać nie ogarniają nic w 100%. Jedynie straciłem kasę w telefonie na wydzwanianie do nich.


RE: Izzy Konto - cpr - 05-12-2010 16:25

Ja również banku nie polecam, ale @mikolaj90 stanowczo przesadza. Trzeba umieć się dogadać. Ja przy zakładaniu konta (w BZW) też miałem problemy z kurierem, ale wszystko da się załatwić. Po telefonie ze skargą na drugi dzień bank wszystko załatwił (łącznie z przeprosinami na piśmie).
Tak więc, co kto lubi...