Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na "AI" czyli wielka piramida finansowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na "AI" czyli wielka piramida finansowa (/Temat-Zarabianie-na-AI-czyli-wielka-piramida-finansowa-176227)



Zarabianie na "AI" czyli wielka piramida finansowa - zen4money - 23-10-2023 06:10

UWAGA NIE JEST TO PORADA INWESTYCYJNA ZA PONIESIONE STARTY NIE ODPOWIADAM KAZDY PONOSI WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC SWOICH CZYNOW, ZAMIESZCZAM TO BARDZIEJ JAKO CIEKAWOSTKE CHOCIAZ SAM POSAIDAM W TYM PROJEKCIE FUNDUSZE!!!
Witam od kilku miesiecy zajmuje sie inwestycja w piramidy finansowe mozecie pomyslec ze jestem glupi otoz nie do konca.
Chciałbym zamiescic wiecej takich projektow (zalezy to od aktywnosci pod postami i jaki bedzie tego odzew) i ozywic nieco forum a zwlasza ta jego czesc, pierwszym projektem jaki chcialbym wam przedstawic to:
ITP CORPORATION
Jest to typowy HYIP ktory rzekomo jest oparty na bocie wykorzystywanym do AI trandingu co jest spowodowane ogolnym hypem na AI w ostatnim czasie (zwlaszcza w czasie wyjscia tego projektu) w rzeczywistosci jest piramida finansowa tak mi sie przynajmniej wydaje, poniewaz jest to firma od 2013 roku a dziala dopeiro okolo 6 miesiecy i jest jeszcze wiele argumentow za tym o ktorych mozna pcozytac, ale wiekoszsc projektow dt krypto to scamy.
Projekt dziala juz od okolo 6 miesiecy, moj wspolpracownik jest w nim okolo 4 miesiecy i on mi to polecil jako fajny projekcik i sam wlozylem w to fundusze, narazie projekt jest caly czas wyplacalny i oferuje dosc dobre zarobki lecz mam caly czas z tylu glowy ze kiedys ten projekt upadnie.
Tutaj macie moj krotki opis dzialania tego projektu i poslywam wam refa bo ten projekt jest tylko na zaproszenia.

Czysty:
https://itp.club

Reflink:
https://itp.club/user/reg/?inviteCode=M9PBRG

Dzienne naliczenia: 2,5% do 4% w zależności od poziomu G + procent składany
Wypłaty: do 72h, manualne od 35$. Co 21 dni bezpłatna, jeśli częściej pobierana jest prowizja 7%.

Bonus za team:

1 linia - 12 %
2 linia - 4%
3 linia - 2%

Depozyt: od 100$
Formy płatności: USDT TRC20

Co należy robić?
Codziennie wchodzimy na apke w zakładkę Quantize i klikamy Start single ITP Quantization aby rozpocząć trading między giełdami. Robimy tak 5 razy w ciągu doby, może byc w jednym ciągu.

Po wiecej informacji o projekcie:
Telegram:
https://t.me/ITP_Since2013_English

https://t.me/ITP_Since2013_Polski

Organizacja: ITP Corporation
Osoba kontaktowa: Albert Gomez Alvarez
Strona internetowa: https://www.itpro.top
E-mail: [email protected]
Miasto: Seattle
Stan: WA, 98104
Kraj: Stany Zjednoczone

Moja opinia:
Moim zdaniem najlepszy projekt tego roku. Działa już długo i nie zapowiada się, aby mieli zakończyć działalność. Setki tysięcy aktualnych użytkowników, aktywni administratorzy. Firma z aktualną licencją biznesową.

Jesli macie jakies pytania lub chcecie dowody wypłat itd prosze smiało pytać lecz wolałbym byście pisali tutaj by każdy mógł realnie ocenić sytuacje i byśmy ożywili tą część forum.


RE: Zarabianie na "AI" czyli wielka piramida finansowa - Gremquen - 23-10-2023 07:25

No przecież to się nadaje do normalnego działu z HYIPami i z tytulem wskazujący nazwę HYIPa, a nie strefa wtajemniczonych i „zarabianie na AI” XD
Popłynąłeś


RE: Zarabianie na "AI" czyli wielka piramida finansowa - zen4money - 23-10-2023 21:20

(23-10-2023 07:25)Gremquen napisał(a):  No przecież to się nadaje do normalnego działu z HYIPami i z tytulem wskazujący nazwę HYIPa, a nie strefa wtajemniczonych i „zarabianie na AI” XD
Popłynąłeś
tu wiekszosc rzeczy powinna byc w innych tematach ;/ po co mi jakeis darmowe programy ktore by mogly byc w sesji normalnej XD , czy to zle ze chce ozywic forum nic za to nie oczekujac nie wiem jesli masz tylko krytykowac a nie patrzec na to normalnie to poprostu nie komentuj posta poza tym lepiej robic cokolwiek nzi tylko narzekac Idea

(23-10-2023 07:25)Gremquen napisał(a):  No przecież to się nadaje do normalnego działu z HYIPami i z tytulem wskazujący nazwę HYIPa, a nie strefa wtajemniczonych i „zarabianie na AI” XD
Popłynąłeś
moim zdaniem jest to temat ktorym nie chcialbym sie dzielic szerzej poniewaz poskutkuje to inaczej niz bym chcial w przypadku duzego zainteresowania.


RE: Zarabianie na "AI" czyli wielka piramida finansowa - xdax1 - 23-10-2023 21:32

(23-10-2023 21:20)zen4money napisał(a):  
(23-10-2023 07:25)Gremquen napisał(a):  No przecież to się nadaje do normalnego działu z HYIPami i z tytulem wskazujący nazwę HYIPa, a nie strefa wtajemniczonych i „zarabianie na AI” XD
Popłynąłeś
tu wiekszosc rzeczy powinna byc w innych tematach ;/ po co mi jakeis darmowe programy ktore by mogly byc w sesji normalnej XD , czy to zle ze chce ozywic forum nic za to nie oczekujac nie wiem jesli masz tylko krytykowac a nie patrzec na to normalnie to poprostu nie komentuj posta poza tym lepiej robic cokolwiek nzi tylko narzekac Idea

(23-10-2023 07:25)Gremquen napisał(a):  No przecież to się nadaje do normalnego działu z HYIPami i z tytulem wskazujący nazwę HYIPa, a nie strefa wtajemniczonych i „zarabianie na AI” XD
Popłynąłeś
moim zdaniem jest to temat ktorym nie chcialbym sie dzielic szerzej poniewaz poskutkuje to inaczej niz bym chcial w przypadku duzego zainteresowania.

No ale takie programy bazują na przypływie nowych osób i kapitale, więc niby czym innym to może poskutkować?


RE: Zarabianie na "AI" czyli wielka piramida finansowa - zen4money - 24-10-2023 06:31

(23-10-2023 21:32)xdax1 napisał(a):  
(23-10-2023 21:20)zen4money napisał(a):  
(23-10-2023 07:25)Gremquen napisał(a):  No przecież to się nadaje do normalnego działu z HYIPami i z tytulem wskazujący nazwę HYIPa, a nie strefa wtajemniczonych i „zarabianie na AI” XD
Popłynąłeś
tu wiekszosc rzeczy powinna byc w innych tematach ;/ po co mi jakeis darmowe programy ktore by mogly byc w sesji normalnej XD , czy to zle ze chce ozywic forum nic za to nie oczekujac nie wiem jesli masz tylko krytykowac a nie patrzec na to normalnie to poprostu nie komentuj posta poza tym lepiej robic cokolwiek nzi tylko narzekac Idea

(23-10-2023 07:25)Gremquen napisał(a):  No przecież to się nadaje do normalnego działu z HYIPami i z tytulem wskazujący nazwę HYIPa, a nie strefa wtajemniczonych i „zarabianie na AI” XD
Popłynąłeś
moim zdaniem jest to temat ktorym nie chcialbym sie dzielic szerzej poniewaz poskutkuje to inaczej niz bym chcial w przypadku duzego zainteresowania.

No ale takie programy bazują na przypływie nowych osób i kapitale, więc niby czym innym to może poskutkować?
tym ze ten projekt po wzroscie osob masowo zaczal zwiekszac limity wplat od 20$ do 100$ co w sumie wychodzi poniekad na dobre, ale nie dokonca bo to bedzie zmierzalo do finalnego jego zamknicia, i chcialbym by osoby stad dowiedzialy sie szybciej niz reszta, wiec podejme decyzje o powiadomieniu wiekszej ilosci osob o tym projekcie, z tego co widzialem to na forum nie ma poruszonego tego tematu wiec zamieszam tutaj to jako nowinka z pierwszej reki.


RE: Zarabianie na "AI" czyli wielka piramida finansowa - Gremquen - 24-10-2023 08:03

(23-10-2023 21:20)zen4money napisał(a):  czy to zle ze chce ozywic forum nic za to nie oczekujac nie wiem jesli masz tylko krytykowac a nie patrzec na to normalnie to poprostu nie komentuj posta poza tym lepiej robic cokolwiek nzi tylko narzekac Idea
moim zdaniem jest to temat ktorym nie chcialbym sie dzielic szerzej poniewaz poskutkuje to inaczej niz bym chcial w przypadku duzego zainteresowania.
narzekam, bo nie wierze w dobroduszność nowego usera na forum o zarabianiu umieszczającego reflinka, z którego ma kasę i mówiącego, że nie zależy mu na przypływie nowych osób Smile


RE: Zarabianie na "AI" czyli wielka piramida finansowa - zen4money - 27-10-2023 19:41

(24-10-2023 08:03)Gremquen napisał(a):  
(23-10-2023 21:20)zen4money napisał(a):  czy to zle ze chce ozywic forum nic za to nie oczekujac nie wiem jesli masz tylko krytykowac a nie patrzec na to normalnie to poprostu nie komentuj posta poza tym lepiej robic cokolwiek nzi tylko narzekac Idea
moim zdaniem jest to temat ktorym nie chcialbym sie dzielic szerzej poniewaz poskutkuje to inaczej niz bym chcial w przypadku duzego zainteresowania.
narzekam, bo nie wierze w dobroduszność nowego usera na forum o zarabianiu umieszczającego reflinka, z którego ma kasę i mówiącego, że nie zależy mu na przypływie nowych osób Smile
spoczko kto ma wejsc to wejdzie


RE: Zarabianie na "AI" czyli wielka piramida finansowa - miron830 - 27-10-2023 21:29

kolega chyba zapomniał że temat już tu jest na forum

https://zarabiam.com/Temat-ITP-Corporation-zarabianie-na-arbitrazu-2-5-dziennie-176225


RE: Zarabianie na "AI" czyli wielka piramida finansowa - Hybrid1990 - 27-10-2023 23:08

https://zarabiam.com/Temat-ITP-Corporation-zarabianie-na-arbitrazu-2-5-dziennie-176225

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.