Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut (/Temat-LimerCoin-Wirtualna-Kopalnia-Kryptowalut-176223)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - ZarabianieO - 21-10-2023 11:35

LimerCoin to ogólnie projekt, który wystartował 8 października tego roku. Strona ta w skrócie pozwala nam kopać krypto (jak na razie tylko BTC) w chmurze czyli bez użycia naszego komputera.
[Obrazek: crypto.png]

Naszym zadaniem na stronie jest granie w proste mini gry, które pozwalają zdobyć moc wydobywczą (im więcej mocy tym zwiększa nam się wydobycie).
[Obrazek: crypto.png]

Można oczywiście zautomatyzować proces wydobywania krypto poprzez kupno specjalnych koparek, które dają nam na stałe już przypisaną moc do naszego konta.
[Obrazek: crypto.png]

Koparki kupić można na markecie używając do tego specjalnego tokena strony LMT, którego można kopać na stronie lub kupić za krypto.
[Obrazek: crypto.png]

Aby wydobywać tokena lub BTC trzeba ustawić moc na to co nas aktualnie interesuje.
[Obrazek: crypto.png]

Możemy również śledzić wydobycie nasze oraz ogólne wszystkich zszumowanych ze sobą graczy w tym okienku :
[Obrazek: crypto.png]

Dodatkowo mogę dopisać, że aby jakakolwiek koparka działała trzeba najpierw kupić do niej specjalny regał na którym koparka musi stać.
[Obrazek: crypto.png]

Wypłaty na stronie są dostępne po osiągnięciu minimum, które wynosi 5$ w przeliczeniu na BTC.
[Obrazek: crypto.png]

Oraz mój dowód wypłaty na potwierdzenie tego, że strona jest legitna.
[Obrazek: crypto.png]

Na ten moment chyba tyle jeśli chodzi o rzeczy jakie są na stronie, jeśli będzie pojawiać się coś nowego to oczywiście temat zostanie odświeżony.

Link -> http://www.limercoin.com
REFLINK -> https://limercoin.com/?ref=2w6qtugh



RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - ZarabianieO - 26-11-2023 11:35

Na stronie pojawiło się kilka nowych, ciekawych rzeczy więc myślę że warto o tym tutaj napisać.

27.11.2023 wystartuje jeden z wielu turniejów, w którym będzie można zgarnąć nagrody.
[Obrazek: limer.png]

Nagrodami w tych turniejach będą tokeny LMT oraz skrzynki, w których będą znajdowały się elementy do ulepszeń koparek itp.

[Obrazek: limer.png]

Punkty do turnieju będzie można zdobywać na 2 sposoby:
-> 1 punkt za każdy nabity Gh/s czyli po prostu za granie w gry
-> 10 punktów za każdy 1 Gh/s zakupiony poprzez market czyli po prostu za kupno koparki w grze

Dodatkowo pojawiły się wyżej wspomniane skrzynki z których można zdobyć fragmenty służące do "budowy" lepszych koparek.
[Obrazek: limer.png]

W najbliższej przyszłości mają być dodawane kolejne kryptowaluty do kopania na stronie. To chyba tyle jeśli chodzi o nowości na stronie jak na razie.


RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - xdax1 - 26-11-2023 11:52

Jakieś limity na ta granie jest? Myślisz, że można to zautomatyzować?


RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - ZarabianieO - 26-11-2023 11:59

Limitów nie było, nie wiem jak to będzie podczas turnieju ale myślę że zostanie tak jak jest. A co do automatyzacji to myślę, że można się pokusić o stworzenie jakiegoś prostego bota który by sobie w te gierki grał, pytanie tylko czy czegoś takiego nie wykryją jak zobaczą, że ktoś ma z 500 gier dziennie rozegranych.


RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - ZarabianieO - 08-12-2023 17:58

Została dodana nowa kryptowaluta do kopania - DOGE.

[Obrazek: crypto.png]


RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - 74raf - 10-12-2023 19:44

poszło z refa


RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - begreen4fun - 21-12-2023 18:52

Wszedłem z refa Wink


RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - ZarabianieO - 22-12-2023 11:31

Dzięki panowie, a na stronie trwa świąteczny event na koparki, które mają lepszy przelicznik mocy niż koparki dostępne na codzień, wydarzenie trwa do 7 stycznia 2024 roku.

[Obrazek: crypto.png]
[Obrazek: crypto2.png]



RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - ZarabianieO - 22-01-2024 22:11

Pojawiła się kolejna oferta na specjalne koparki, które mają lepsze przeliczniki mocy niż zwykłe
[Obrazek: crypto.png]



RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - Narutek - 24-01-2024 21:15

Czy gry są limitowane? Bo mam 30/30 i dalej mogę grać. Coś mi tu śmierdzi Big Grin