Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Współpraca - afiliacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Współpraca - afiliacja (/Temat-Wspolpraca-afiliacja-176193)



Współpraca - afiliacja - batmat1903 - 09-10-2023 18:01

Dzień dobry,
Prowadzę działalność gospodarczą w zakresie usług IT. Poszukuję osoby do współpracy na podobnych zasadach jak afiliacja. Osoba poszukuję klienta, ja wykonuję usługę po wykonaniu usługi płacę np. 10% wartości.
Chciałbym się dowiedzieć czy macie może doświadczenie w takiej współpracy.
Oczywiste jest, że ja podpisując umowę na usługę, następnie wystawiając fakturę mam pewność do wszystkiego. Tylko pytanie jak osoba współpracująca może mieć pewność że wszystko jest ok. Usługi nie mają stałej ceny i są wyceniane po rozmowie z klientem. Ktoś ma jakieś pomysły? Rady? Chcę przygotować wszystko zanim zacznę szukać.


RE: Współpraca - afiliacja - gacek017 - 10-10-2023 08:27

Nie lepiej stworzyć stronę pod oferowane przez Ciebie usługi? dobre pozycjonowanie i reklama nie powinny wyjść drożej niż wspomniane 10% na dłuższą metęTongue


RE: Współpraca - afiliacja - batmat1903 - 10-10-2023 09:54

Tu się w pełni zgodzę. Jednak na ten moment budżet mam bardzo okrojony i szukam innego sposobu. Stronę już mam, pozycjonowanie niestety wychodzi bardzo drogo w moim przypadku. Chyba, że ktoś może polecić kurs samodzielnego pozycjonowania. Wtyczki odpadają, ponieważ jest to strona statyczna.


RE: Współpraca - afiliacja - rachman - 10-10-2023 12:43

Skoro się znasz zrób prosty program poleceń. Jakieś reflinki i/lub kody rabatowe i to polecający mogą wrzucać na różne grupy np. działalności nie i rejestrowanej, swoje strony/grupy z rabatami itd.
Na początek kody/reflinki, a w międzyczasie panel dla partnerów zrobisz i może coś z tego będzie - jeśli nastawiasz się na dłuższą współpracę to praca nie pójdzie na marne.


RE: Współpraca - afiliacja - batmat1903 - 12-10-2023 06:01

Dzięki za podpowiedź, rzeczywiście kupony mogą być dobrym pomysłem.


RE: Współpraca - afiliacja - mariusz42 - 17-10-2023 21:50

Lepiej, popisać po odpowiednich grypkach fb, forach dając dla forumowiczy zniżke. Szukałem kiedyś dosłownie identycznej współpracy (ja jako programista) i z poważnymi ludzmi było cieżko :/