Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypromowanie serwisu internetowego - prosze o pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wypromowanie serwisu internetowego - prosze o pomoc (/Temat-Wypromowanie-serwisu-internetowego-prosze-o-pomoc-176183)



Wypromowanie serwisu internetowego - prosze o pomoc - mateuszkownik - 07-10-2023 10:19

Cześć. Mam serwis internetowy skupiający się na tematyce zarabiania pieniędzy (zbiór wszystkich pomyslów na zarobek on-line). Oferuję produkt w postacji subskrybcji 40 zł miesięcznie wzamian za serwowanie tych pomysłów.
Jak mogę wypromować ten serwis? Ściąganie ruchu na strone jest jedną z najtrudniejszych rzeczy dla mnie. Pozdrawiam


RE: Wypromowanie serwisu internetowego - prosze o pomoc - get_dollar - 07-10-2023 10:36

A czy te pomysły na zarobek nie powinny mieć opisanych i wyjaśnionych źródeł ruchu, które to można wykorzystać też do promowania samego serwisu? Idea


RE: Wypromowanie serwisu internetowego - prosze o pomoc - mateuszkownik - 07-10-2023 10:45

Dlaczego powinny? Ja sprzedaję upakowaną wiedze o pomyslach na zarabianie w necie w jednym miejscu w formie produktu.
Nie mam po prostu ruchu na stronie zeby to sprzedac


RE: Wypromowanie serwisu internetowego - prosze o pomoc - wrzochal11 - 07-10-2023 11:57

Ruch zawsze zdobywa się w podobny sposób. Jest wiele opcji, np. płatna reklama, działaniach na grupach FB, social media, filmiki na Youtube, ruch z wyszukiwarek prowadzący np. do artykułu, podejmowanie współprac.


RE: Wypromowanie serwisu internetowego - prosze o pomoc - kniew - 07-10-2023 17:46

1. zorganizuj trochę gotówki, 50k powinno wystarczyć. możesz pożyczyć, oddasz kolejnego dnia.
2. załóż konto na tik toku i insta, ustaw nazwę "zawód milioner", "młody milioner" albo coś może "milion przed osiemntastką"
3. wypożycz na jedną dobę sportowy samochód - im droższy tym lepiej, minimum nowa A klasa (koszt 500-2000zł)
4. opcjonalnie - jeśli twoje warunki mieszkaniowe znacząco odbiegają od pojęcia "luksusu" wynajmij na airbnb apartament na jedną dobę (+- 300zł)
5. cały dzień nagrywaj krótkie ujęcia pieniędzy, samochodu, 'bogatego życia'. stwórz kontent na co najmniej 100 filmików.
6. publikuj je po kolei i pokaż biedakom jak wygląda życie milionera - a będą mogli go doświadczyć jak tylko kupią twój ebook!

@[mateuszkownik] proszę, rozpisałem ci cały plan. działaj.


RE: Wypromowanie serwisu internetowego - prosze o pomoc - precell - 07-10-2023 18:22

@[mateuszkownik]
Aha, czyli uczysz w ebooku zarabiać przez internet i "zapomniałeś" w nim wspomnieć o podstawowej rzeczy w zarabianiu online. Czyli ściąganiu ruchu na swoje strony, sociale itp Big Grin
To co Ty masz w tym poradniku? Zarabianie na klikaniu w reklamy? Tongue

Mówiąc krótko, kiepsko zareklamowałeś się na tym forum jako nauczyciel zarabiania przez internet...

@[kniew] Big Grin


RE: Wypromowanie serwisu internetowego - prosze o pomoc - PakoMasakrator - 21-10-2023 14:34

pierw sprawdź czy jesteś lepszy od konkurencji (ile dajesz klientowi w stosunku do ceny), zakładając że wszystko to już ogarnąłeś i strona wygląda też bardzo dobrze i zachęcająco to reklamuj sie na google ads, albo adsy na socialach typu facebook, instagram, banery zrób też albo zleć komuś żeby to zrobił (jak chcesz to ja ci zrobie bo ogarniam grafike) i napisz do stron które już mają ruch, tylko wybierz strony z takim ruchem, który mógłby zainteresować się twoimi usługami, napisz do właściciela strony i zaproponuj mu baner na jego stronie, a on ci to wyceni i umieści.