Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! (/Temat-Ewhoring-2023-czy-to-ma-sens-Przekonajmy-sie-176170)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! - warchlak95 - 18-10-2023 22:17

Jak dzisiejsze zarobki? obserwuje Smile


RE: Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! - mariusz42 - 18-10-2023 22:25

(18-10-2023 22:04)lenalack napisał(a):  
(18-10-2023 20:46)mariusz42 napisał(a):  Tak z ciekawosci, ile masz lat/miesięcy doświadczenia z e-whoringem? Masz jakieś własne sprawdzone techniki, czy działasz na starych pewnych metodach?

jeśli, zarabia tyle co opisuje. To i tak przecież, ci nie zdradzi wszystkich sekretów i tajników swojej działalności.

Nie o to pytałem, nie oczekuje konkretów. Takie kwoty jakie kolega zarabia da się osiągnac starymi metodami, jestem ciekawy czy poznał jakies autorskie metody, czy w 2023 nadal działają stare.


RE: Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! - zen4money - 20-10-2023 17:41

(18-10-2023 20:46)mariusz42 napisał(a):  Tak z ciekawosci, ile masz lat/miesięcy doświadczenia z e-whoringem? Masz jakieś własne sprawdzone techniki, czy działasz na starych pewnych metodach?
siemka sorki ze mnei nei bylo ale zrobilem sobie mala przerwe, ile lat dosciwadczenia z 2-3lata cos kolo tego dzialanie na starych metodach jest dobre jeslki liczysz na pisanie po 6h dziennie i chcesz zarobic 50zl kazdy ma swoje techniki moja sie super sprawdza sam ja wymyslilem bo te z neta sa przeruchane najczesciej mam tez swoja metode na traffic kiedy prowadzilem mentroingi ale teraz raczej sie w to nie bawie bo brak czasu i tez nie chce dawac moich pomyslow konkurencji ale nie wykluczoam ze w przyszlosci jak bede chcial od tego odejsc to napewno wiedze bede chcial z pieniezyc

(18-10-2023 22:17)warchlak95 napisał(a):  Jak dzisiejsze zarobki? obserwuje Smile
wczoraj zarobilem jakos 400zl ale postanowilem nie wstawiac
posta bo przegralem na bukmacherce bo zablokowali mi fortune a u innych bukmacherow musialem obrocic wiec no coz tak bywa teraz wlasnie siadam do pracy i zobaczymy jak to wyjdzie

(18-10-2023 22:25)mariusz42 napisał(a):  
(18-10-2023 22:04)lenalack napisał(a):  
(18-10-2023 20:46)mariusz42 napisał(a):  Tak z ciekawosci, ile masz lat/miesięcy doświadczenia z e-whoringem? Masz jakieś własne sprawdzone techniki, czy działasz na starych pewnych metodach?

jeśli, zarabia tyle co opisuje. To i tak przecież, ci nie zdradzi wszystkich sekretów i tajników swojej działalności.

Nie o to pytałem, nie oczekuje konkretów. Takie kwoty jakie kolega zarabia da się osiągnac starymi metodami, jestem ciekawy czy poznał jakies autorskie metody, czy w 2023 nadal działają stare.
tak jak mowilem powyzej stare metody srednio teraz oddaja bo rynek sie zmienil jak kazdy inny

tak pozatym chcialbym zadac pytanie gdzie wy przyjmujecie swoje platnosci z ewh (chodzi mi o kody blik) bo moje platnosci sa mozolne i jednak celowalbym w cos z szybszymi wyplatami, macie cos takiego?


RE: Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! - zen4money - 22-10-2023 15:36

dzisiejsze zarobki to jakies 200zl ale raczej wieczorem wpadne jeszcze cos dopracowac calosc przyjmuje na skrilla poniewaz nie mam aktualnie innej opcjii zaczely sie problem z trafficem ktorego nei ogarniam.


RE: Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! - ShuQi - 22-10-2023 18:09

(18-10-2023 20:46)mariusz42 napisał(a):  wykluczoam ze w przyszlosci jak bede chcial od tego odejsc to napewno wiedze bede chcial z pieniezyc

Ja tak od siebie dodam, aby uważać na próby "spieniężenia"

Aktualnie nic poza wstawianiem postów o zarobkach nie wynika z dziennika - mam nawet wrażenie że przyjmując środki na BUK'a nie wiesz jak zrobić to inaczej, bez ryzyka ich straty(w sposób szybszy i bezpieczniejszy)


RE: Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! - Pablo1878 - 22-10-2023 19:37

Chcesz nam powiedzieć, że przyjmujesz środki na buka i później wypłacasz? Przecież to jest tak głupie, że aż szkoda komentować.


RE: Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! - ilak - 22-10-2023 19:45

(22-10-2023 18:09)ShuQi napisał(a):  
(18-10-2023 20:46)mariusz42 napisał(a):  wykluczoam ze w przyszlosci jak bede chcial od tego odejsc to napewno wiedze bede chcial z pieniezyc

Ja tak od siebie dodam, aby uważać na próby "spieniężenia"

Ale to autor tematu ma uważać czy potencjalni kupujący? Wink


RE: Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! - zen4money - 23-10-2023 05:40

(22-10-2023 18:09)ShuQi napisał(a):  
(18-10-2023 20:46)mariusz42 napisał(a):  wykluczoam ze w przyszlosci jak bede chcial od tego odejsc to napewno wiedze bede chcial z pieniezyc

Ja tak od siebie dodam, aby uważać na próby "spieniężenia"

Aktualnie nic poza wstawianiem postów o zarobkach nie wynika z dziennika - mam nawet wrażenie że przyjmując środki na BUK'a nie wiesz jak zrobić to inaczej, bez ryzyka ich straty(w sposób szybszy i bezpieczniejszy)
decyzje podejmowalem nietrzezwo wiec niestety tak sie skonczylo moja prywatna sprawa, poza tym watpie ze chcialbym pieniezyc je tu na forum, poza tym nie widzi mi sie wstawiac tyle psotow dziennie i moze wyjebac jakiegos mirka na 200zl, serio juz lepsze byloby czytanie tego forum i szukanei sposoba ktory dziala Wink

(22-10-2023 19:45)ilak napisał(a):  
(22-10-2023 18:09)ShuQi napisał(a):  
(18-10-2023 20:46)mariusz42 napisał(a):  wykluczoam ze w przyszlosci jak bede chcial od tego odejsc to napewno wiedze bede chcial z pieniezyc

Ja tak od siebie dodam, aby uważać na próby "spieniężenia"

Ale to autor tematu ma uważać czy potencjalni kupujący? Wink
jesli ja to niestety ja potrafie sie zabezpeiczyc a jesli kupujacy to chyba kazdy ma swoj rozum i tak jak napisalem powyzej nie widze w tym sensu ;/

btw jesli ma ktos jakies pytania prosze smialo pytac w watku chetnie na to odpowiem badz kontaktowac sie ze mna prywatnie tutaj na forum lub na dsicordzie jesli tutaj nie bede dluzej aktywny, wiele osob juz do mnei napisalo i sa zadowoleniu z udzielonych przeze mnie rad za darmo i sami wychodzili z inicjatywa mentoringu tyle ze ja nie mam na to zbytnio czasu, pozdrawiam wszystkich hejterów.


RE: Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! - zen4money - 27-10-2023 19:40

witam dzisiaj zarobione 490zl na skrillu
byla przerwa bo zajalem sie self improvement i przekladam sianko z ewh w inwestycje


RE: Ewhoring 2023 czy to ma sens? Przekonajmy się! - zen4money - 13-11-2023 09:01

Witam dzisiaj wielki powrót, od wszystkiego przyda sie odpoczynek po małej wtopie w inwestycjach, dzisiaj otwieramy licznik z 0 na koncie (we wczesniejszy tydzien zarobilem około 3000zł lecz nie pisałem na forum bo nie starczyło czasu) , podbijamy posta i lecimy dzisiaj dam update z zarobków, miłego dzionka wszystkim i owocnych zarobków wow Lol