Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forex, pewne inwestycje oraz małe tajemnice - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Forex, pewne inwestycje oraz małe tajemnice (/Temat-Forex-pewne-inwestycje-oraz-male-tajemnice-176160)



Forex, pewne inwestycje oraz małe tajemnice - KuriozalnyPrezes - 01-10-2023 22:25

WITAM WAS W NOWYM DZIENNIKU!hej


Na start krótko o mnie:
Kończę 33 lata w listopadzie, także powoli czuje się jak dziadek. Jestem pasjonatem rynku forex, inwestycji, ogólnie mówiąc zarabiania przez internet. Lubię dzielić się wiedzą z innymi, jeśli widzę w człowieku potencjał. Nie za bardzo lubię pisać o sobie bo zwykle nie umiem siebie opisać Dodgy. Forexem interesuję się od przeszło 10 lat, działam od około 8 lat. Inwestycje prowadzę od tamtego roku ale to nadal nie wszystko. Działam w 3 "dziedzinach", jedna z nich to właśnie rynek, druga to inwestycje, a trzecia to narazie mała tajemnica Smile.

Na dzienniku będe pokazywał codzienne rezultaty, póki co wstawiam Wam screena z całego września z forexa, jeśli chodzi o pozostałe inwestycje to oscylują w granicach 60% w skali września, czyli około 3% dziennie. Inne dochodowe metody, a właściwie jedna, która nie wymaga inwestycji na wrzesień przyniosła około 2700$, czyli blisko 12 tys. PLN

REZULTAT WRZESIEŃ 2023:
FOREX: 6500 ZŁ
INNE INWESTYCJE: 6000 ZŁ
TAJEMNICZA METODA: 12000 ZŁ
FINALNIE: 24,5 TYS.

Jak macie jakieś pytanka, piszcie śmiało, bo dosłownie codziennie od 9:00 do 23:00 jestem przy kompie Wink


[Obrazek: forex.png]


RE: Forex, pewne inwestycje oraz małe tajemnice - Hybrid1990 - 01-10-2023 22:52

Taa, a dwa lata temu na innym koncie pisałeś że masz 19 lat. Idź uprawiać pajacerkę gdzie indziej.


RE: Forex, pewne inwestycje oraz małe tajemnice - aron-baron - 02-10-2023 08:07

(01-10-2023 22:52)Hybrid1990 napisał(a):  Taa, a dwa lata temu na innym koncie pisałeś że masz 19 lat. Idź uprawiać pajacerkę gdzie indziej.

Brawo za czujność Smile takich bajkopisarzy tu nie chcemy


RE: Forex, pewne inwestycje oraz małe tajemnice - antykt - 03-10-2023 15:19

ale gość pokazuje takie wyniki ze Smile na demo chyba robione Smile