Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam sklep z ubraniami + niewielkie zatowarowanie Ralph itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Sprzedam (/Forum-Sprzedam-30)
+---- Wątek: Sprzedam sklep z ubraniami + niewielkie zatowarowanie Ralph itp (/Temat-Sprzedam-sklep-z-ubraniami-niewielkie-zatowarowanie-Ralph-itp-176158)



Sprzedam sklep z ubraniami + niewielkie zatowarowanie Ralph itp - prezes. - 30-09-2023 23:01

1.Nazwa przedmiotu : Sprzedam sklep z ubraniami + niewielkie zatowarowanie Ralph itp
2.Opis przedmiotu : Mam do sprzedania świeżo postawiony sklep woocommerce + ubrania takich marek jak polo ralph lauren, Club room, timberland, champion, DKNY rozmiary S, M, L , XXL 2XL łączna liczba ubrań 30szt Big Grin znajdują się tam spodnie spodenki t-shirt bluzy koszule sprzedaje z powodu braku czasu na ten projekt, mogę sprzedać same ubrania + dam namiar na hurtownie

3.Zdjęcia : Zdjęcia mogę wysłać zainteresowanym priv
4.Kontakt : Priv
5.Cena : bez sklepu 5000 zł z sklepem 5500zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew