Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ligh Exchange - 7,5 USD za rejestrację + KYC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: Ligh Exchange - 7,5 USD za rejestrację + KYC (/Temat-Ligh-Exchange-7-5-USD-za-rejestracje-KYC-176051)

Strony: 1 2


Ligh Exchange - 7,5 USD za rejestrację + KYC - kpk25 - 24-08-2023 22:37

Siema Smile

Znalazłem nową giełdę krypto Ligh Exchange, która oferuje ich własny token $LIG za następujące akcje:

- 5 tokenów LIG za samą rejestrację
- 10 tokenów LIG za zrobienie KYC
- 5 tokenów LIG za każdego poleconego który zrobi KYC
- 2 tokeny LIG w miningu co 24h

Aktualna cena tokena: około 0,55 USD/1 LIG

Więcej info o miningu: https://ligh.io/news/22

Więcej info o polecaniu: https://ligh.io/news/24

Otrzymane tokeny początkowo są zablokowane. Data odblokowania tokenów ma zostać wkrótce ogłoszona.

39 USD już zarobione:

[Obrazek: X8xSJKl.png]

Zobaczymy co z tego będzie Smile

Reflink do zapisu: https://ligh.io/register?ref=28nwyqjh

Bez refa: https://ligh.io


RE: Ligh Exchange - 7,5 USD za rejestrację + KYC - swagger35 - 26-08-2023 18:33

Można wypłacić normalnie? ?


RE: Ligh Exchange - 7,5 USD za rejestrację + KYC - Nightmer22 - 26-08-2023 22:33

(26-08-2023 18:33)swagger35 napisał(a):  Można wypłacić normalnie? ?


"Otrzymane tokeny początkowo są zablokowane. Data odblokowania tokenów ma zostać wkrótce ogłoszona."

Przecież jest napisane w poście..


RE: Ligh Exchange - 7,5 USD za rejestrację + KYC - kpk25 - 26-08-2023 23:02

Odblokowanie tokenów nastąpi 1 listopada 2023 Wink


RE: Ligh Exchange - 7,5 USD za rejestrację + KYC - Aroer25 - 27-08-2023 19:47

Skąd ta cena tokena sie wzięła ? I dlaczego nie dałeś swojego refa ? zapomniałes ?


RE: Ligh Exchange - 7,5 USD za rejestrację + KYC - kpk25 - 27-08-2023 22:30

(27-08-2023 19:47)Aroer25 napisał(a):  Skąd ta cena tokena sie wzięła ? I dlaczego nie dałeś swojego refa ? zapomniałes ?

Hej,

Według mnie jest tak, że tokenem $LIG można już normalnie handlować na ich giełdzie - jeśli się wpłaci własny hajs i kupi token. Natomiast tokeny zarobione z działań - polecania/miningu itd... zostaną zwolnione do użytkowników 1 listopada Smile Wtedy będzie można je sprzedać.

Co do refa to jest wrzucony ? |

[Obrazek: 8reyBGY.png]


RE: Ligh Exchange - 7,5 USD za rejestrację + KYC - Aroer25 - 27-08-2023 22:37

(27-08-2023 22:30)kpk25 napisał(a):  
(27-08-2023 19:47)Aroer25 napisał(a):  Skąd ta cena tokena sie wzięła ? I dlaczego nie dałeś swojego refa ? zapomniałes ?

Hej,

Według mnie jest tak, że tokenem $LIG można już normalnie handlować na ich giełdzie - jeśli się wpłaci własny hajs i kupi token. Natomiast tokeny zarobione z działań - polecania/miningu itd... zostaną zwolnione do użytkowników 1 listopada Smile Wtedy będzie można je sprzedać.

Co do refa to jest wrzucony ? |

[Obrazek: 8reyBGY.png]


Aaaa kurde sory haha, umknął mi pod tym dużym zdjęciem, mistrzu własnie tu wszedłem zobaczyc czy odpisałeś, bo własnie zakładam konto, więc mega spoko Wink

Maja bład z kodem weryfikacyjnym, nie przechodzi, probowałem dobrych kilka razy i probowałem na drugi email, nic sie nie dzieje, czysciłem dane przegladarki, odswiezalem strone, napisalem do nich maila ktorego podali w wiadomosci z kodem. Zobaczymy


RE: Ligh Exchange - 7,5 USD za rejestrację + KYC - kpk25 - 27-08-2023 23:26

(27-08-2023 22:37)Aroer25 napisał(a):  
(27-08-2023 22:30)kpk25 napisał(a):  
(27-08-2023 19:47)Aroer25 napisał(a):  Skąd ta cena tokena sie wzięła ? I dlaczego nie dałeś swojego refa ? zapomniałes ?

Hej,

Według mnie jest tak, że tokenem $LIG można już normalnie handlować na ich giełdzie - jeśli się wpłaci własny hajs i kupi token. Natomiast tokeny zarobione z działań - polecania/miningu itd... zostaną zwolnione do użytkowników 1 listopada Smile Wtedy będzie można je sprzedać.

Co do refa to jest wrzucony ? |

[Obrazek: 8reyBGY.png]


Aaaa kurde sory haha, umknął mi pod tym dużym zdjęciem, mistrzu własnie tu wszedłem zobaczyc czy odpisałeś, bo własnie zakładam konto, więc mega spoko Wink

Maja bład z kodem weryfikacyjnym, nie przechodzi, probowałem dobrych kilka razy i probowałem na drugi email, nic sie nie dzieje, czysciłem dane przegladarki, odswiezalem strone, napisalem do nich maila ktorego podali w wiadomosci z kodem. Zobaczymy


Luz, dzięki za zapis. Ja już parę osób poleciłem - 50 USD nazbierane i lecę dalej. Zobaczymy co z tego będzie Smile Weryfikację KYC mają trochę wolną bo 24-72h trzeba czekać Smile


RE: Ligh Exchange - 7,5 USD za rejestrację + KYC - Aroer25 - 28-08-2023 07:40

(27-08-2023 23:26)kpk25 napisał(a):  
(27-08-2023 22:37)Aroer25 napisał(a):  
(27-08-2023 22:30)kpk25 napisał(a):  
(27-08-2023 19:47)Aroer25 napisał(a):  Skąd ta cena tokena sie wzięła ? I dlaczego nie dałeś swojego refa ? zapomniałes ?

Hej,

Według mnie jest tak, że tokenem $LIG można już normalnie handlować na ich giełdzie - jeśli się wpłaci własny hajs i kupi token. Natomiast tokeny zarobione z działań - polecania/miningu itd... zostaną zwolnione do użytkowników 1 listopada Smile Wtedy będzie można je sprzedać.

Co do refa to jest wrzucony ? |

[Obrazek: 8reyBGY.png]


Aaaa kurde sory haha, umknął mi pod tym dużym zdjęciem, mistrzu własnie tu wszedłem zobaczyc czy odpisałeś, bo własnie zakładam konto, więc mega spoko Wink

Maja bład z kodem weryfikacyjnym, nie przechodzi, probowałem dobrych kilka razy i probowałem na drugi email, nic sie nie dzieje, czysciłem dane przegladarki, odswiezalem strone, napisalem do nich maila ktorego podali w wiadomosci z kodem. Zobaczymy


Luz, dzięki za zapis. Ja już parę osób poleciłem - 50 USD nazbierane i lecę dalej. Zobaczymy co z tego będzie Smile Weryfikację KYC mają trochę wolną bo 24-72h trzeba czekać Smile



No fajnie to wygląda, gorzej jakby człowiek polecał a okazało by sie, że to jakas lipa hehe, potem ch*jowo sie wychodzi w oczach ludz hehe, ja mialem problem z tym kodem maila nie odpisali poki co, zaraz zobacze czy da sie zarejestrowac


RE: Ligh Exchange - 7,5 USD za rejestrację + KYC - PoBananie - 17-09-2023 18:16

Zrobiłem konto ale nie widzę żadnych tokenów. Gdzie to znaleźć. Poszło z refa