Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miejsca do sprzedaży kont fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Miejsca do sprzedaży kont fb (/Temat-Miejsca-do-sprzedazy-kont-fb-176046)



Miejsca do sprzedaży kont fb - xNoName - 24-08-2023 11:10

Cześć,
Szukam miejsca podobnego do accsmarket, w ktorym można sprzedawac hurtowo konta, zależy mi żeby to było miejsce gdzie wrzucam konta i nie muszę się kontaktować z pojedynczymi osobami chcącymi kupić konta za kilka zł (automatyczna dostawa). Interesuje mnie w miarę płynna sprzedaż 3-12 tys kont miesięcznie (może wiecej) cena za konto po marzy sklepu ok 0.15-0.4dolara. Czy ktos zna podobne miejsca? Na próbę wrzuciłem trochę kont na accsmarket po niższej cenie niż podana tutaj, ale tam doszła jakaś kosmiczna marzą prawie podwajając cenę dla Klienta, powodując tym samym niska lokatę wśród innych sprzedawców przez co są małe szanse na sprzedaż (cena za konto 0.115, a cena końcowa z marzą wyszła ponad 0.2 dolara..).


RE: Miejsca do sprzedaży kont fb - growmi - 28-08-2023 06:38

Jeszcze masz hq-accounts


RE: Miejsca do sprzedaży kont fb - xNoName - 28-08-2023 18:32

Hq na ten moment nie są zainteresowani. Biorąc pod uwagę chore marże (prawie 50% ceny końcowej dla Klienta) i niską cenę chyba zastanowie się nad stworzeniem własnej "hurtowni" eng/pl z kontami fb i może jakimiś innymi, tylko ciekawe jak będize wyglądać sprawa prowadzenia takiego sklepu z punktu podatkowego i ogólnie prowadzenia ewentualnej firmy i pozyskania ruchu na takim sklepie - głównie z zagranicy bo raczej na polskim rynku takie ilości będą za duże i nie będzie popytu na tak wielką ilość nawet pomimo bardzo niskiej ceny (w sumie to głowny powod szukania zbytu na zagranice) Dodgy

Ale mniejsza z tym, może jeszcze jakieś alternatywy?


RE: Miejsca do sprzedaży kont fb - zelma29 - 29-08-2023 12:44

Jak masz hq aged konta, moge zaproponować odbiorcę. Smile


RE: Miejsca do sprzedaży kont fb - xNoName - 29-08-2023 17:13

Na ten moment mam jedynie kilkadziesiąt kont miesięcznych, mam zamiar zostawiać co miesiąc po kilkaset kont - może 1k + na stock z zamiarem sprzedaży jak konta będą mieć kilka miesięcy Smile


RE: Miejsca do sprzedaży kont fb - tutusik - 11-09-2023 09:23

Mam agencje, które mogą kupować konta. Duże ilości. Daj więcej info


RE: Miejsca do sprzedaży kont fb - Reddit - 27-11-2023 12:47

Trochę też da się podziałać na Playerup, choć czasami zarządzanie tym jest irytujące. Duża baza klientów.