Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ewhoring a Afiliacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ewhoring a Afiliacja (/Temat-Ewhoring-a-Afiliacja-176045)

Strony: 1 2


Ewhoring a Afiliacja - wojtek22 - 24-08-2023 00:47

Hejka na wstepie chce zaznaczyć że zależy mi na dość fajnych zarobkach.
Od dłuższego czasu powiększam swoją wiedze w tych tematach ale dalej nie mogę dość do wniosku co będzie najlepsze.
Chciałbym się dowiedzieć o tym czy ewhoring w dzisiejszych czasach dalej oddaje.
Jakie metody płatoności są najlepsze(najlepiej jakby mi to ktoś dogłebniej wytlumaczyl bo w tym mam braki)

Jednocześnie myśle o Afiliacji poprzez MyLead albo inne programy ale sama myśl o tym dość rozbudowanym temacie kasuje moje wszystkie pomysły i się gubie( lecz wielkie chęci pozostają..) nie wiem tak jakby od czego zacząć.

Fajnie by było jakby ktoś mógł podsunąć swoje pomysły do inspiracji albo jakieś wskazówki a jednocześnie wytłumaczył grzecznie moje powyższe problemy.. A może macie jakies lepsze pomysly.
Warto wspomniec ze myslalem tez nad udzielaniem sie jako freelancer z pomocą Bota AI
(może teraz podsunałem tez jakis pomysl komusSmile)) ). Lecz co do tego też nie jestem pewien. Z góry dziekujeSmile


RE: Ewhoring a Afiliacja - Vasaki - 24-08-2023 01:00

Hej, spory chaos Smile

Sposob wyboru samwj mometaryzacji nie jest jakos super ważny Smile

Pierwszym pytaniem, na które warto sobie odpowiedzieć to:
Ską bede czerpal ruch uzytkownikow), ktorych bede monetaryzował.

Drog jest wiele: seo, social media, reklamy.

W zaleznosci od tego na co pasnie twoj wybor to droga do $ bedzie wygladala inaczej.

#edit
Sorki za literowki itp. pisze z telefonu Smile


RE: Ewhoring a Afiliacja - wojtek22 - 24-08-2023 01:08

(24-08-2023 01:00)Vasaki napisał(a):  Hej, spory chaos Smile

Sposob wyboru samwj mometaryzacji nie jest jakos super ważny Smile

Pierwszym pytaniem, na które warto sobie odpowiedzieć to:
Ską bede czerpal ruch uzytkownikow), ktorych bede monetaryzował.

Drog jest wiele: seo, social media, reklamy.

W zaleznosci od tego na co pasnie twoj wybor to droga do $ bedzie wygladala inaczej.

#edit
Sorki za literowki itp. pisze z telefonu Smile
Wiem wiem że chaos ale to dosyć prawdziwe odzwierciedlenie tego co mam teraz w glowie, w temacie afiliacji to myślałem nad seo jakos do sociali nie mam głowy i nigdy sie nie wychylałem tam, reklamy też wchodziły w gre


RE: Ewhoring a Afiliacja - itmaster - 24-08-2023 08:26

(24-08-2023 00:47)wojtek22 napisał(a):  Jednocześnie myśle o Afiliacji poprzez MyLead albo inne programy ale sama myśl o tym dość rozbudowanym temacie kasuje moje wszystkie pomysły i się gubie( lecz wielkie chęci pozostają..) nie wiem tak jakby od czego zacząć.

To się tak może wydawać, bo tam jest masa programów partnerskich z różnych branży.
Ale przecież nie musisz wszystkiego od razu promować. Wystarczy sobie wybrać jakieś 2-3 konkretne, z branży która najlepiej Cię interesuje i ją znasz i wtedy się za to brać.

Według mnie największą przeszkodą jest to, że na początku trzeba zainwestować energii i czasu, a efekt pojawia się nie od razu. Wielu to zniechęca.


RE: Ewhoring a Afiliacja - maxikaz - 24-08-2023 09:13

Ja bym się skupił na affiliacji. Ewhoring to trochę śliski temat Smile


RE: Ewhoring a Afiliacja - Shimeon - 24-08-2023 10:05

Hmm afi zdecydowanie. Ale uprzedzam nie daj się nabrać na "łatwy hajs" na kampaniach typu ERO, to znaczy że tworzysz profil laski na instagramie, uruchamiasz growbota i promujesz landing page, wykreowany na darmowym wordpressie. Pozdrawiam i życzę jak największych zarobków. Wink


RE: Ewhoring a Afiliacja - wojtek22 - 24-08-2023 13:49

(24-08-2023 08:26)itmaster napisał(a):  
(24-08-2023 00:47)wojtek22 napisał(a):  Jednocześnie myśle o Afiliacji poprzez MyLead albo inne programy ale sama myśl o tym dość rozbudowanym temacie kasuje moje wszystkie pomysły i się gubie( lecz wielkie chęci pozostają..) nie wiem tak jakby od czego zacząć.

To się tak może wydawać, bo tam jest masa programów partnerskich z różnych branży.
Ale przecież nie musisz wszystkiego od razu promować. Wystarczy sobie wybrać jakieś 2-3 konkretne, z branży która najlepiej Cię interesuje i ją znasz i wtedy się za to brać.

Według mnie największą przeszkodą jest to, że na początku trzeba zainwestować energii i czasu, a efekt pojawia się nie od razu. Wielu to zniechęca.

Właśnie w taki sposób o tym myślałem. Wybrać 2-3 produkty z tej samej branży i zrobić strone poświęcona tej tematyce. Lecz problemem jest to że nie do końca wiem co wybrać a drugą sprawą jest to że nie jestem pewien ile pieniędzy będzie potrzebnych do inwestycji(mam ograniczone środki lecz dość dużo czasu)

(24-08-2023 09:13)maxikaz napisał(a):  Ja bym się skupił na affiliacji. Ewhoring to trochę śliski temat Smile

Domyślam się, samo to jak przyjmować płatności wywołuje u mnie ból głowy hahah.
Z drugiej strony dość dziwne by było wyjawienie bliskim skąd przychodzą pieniądze.
Nie wiem jak to rozliczac, przyjmować platnosci itp wiec naprawde temat sliski

(24-08-2023 10:05)Shimeon napisał(a):  Hmm afi zdecydowanie. Ale uprzedzam nie daj się nabrać na "łatwy hajs" na kampaniach typu ERO, to znaczy że tworzysz profil laski na instagramie, uruchamiasz growbota i promujesz landing page, wykreowany na darmowym wordpressie. Pozdrawiam i życzę jak największych zarobków. Wink

Mógłbyś rozjaśnić??


RE: Ewhoring a Afiliacja - michal1498 - 25-08-2023 21:38

(24-08-2023 10:05)Shimeon napisał(a):  Hmm afi zdecydowanie. Ale uprzedzam nie daj się nabrać na "łatwy hajs" na kampaniach typu ERO, to znaczy że tworzysz profil laski na instagramie, uruchamiasz growbota i promujesz landing page, wykreowany na darmowym wordpressie. Pozdrawiam i życzę jak największych zarobków. Wink

Coś więcej napiszesz, co do tego nabierania się na "łatwy hajs"? Działałes w taki sposób, miałeś jakieś przykre konsekwencje odnośnie takiej metody zarabiania?


RE: Ewhoring a Afiliacja - Shimeon - 27-08-2023 11:27

Mam tu na myśli grupkę osób, należących do mentoringu, którego nazwy nie wymienię (dla jasności - nie są to poradniki Get Paid), którzy będą zachęcać nowe osoby, zwłaszcza takie mające pierwszy raz do czynienia z afiliacją do zaczęcia swojej przygody z zarabianiem od promocji ofert właśnie tego typu. Będą was przekonywać, że to najłatwiejszy sposób na zarobek, że wystarczy się zapoznać z ich poradnikami, zrobić wszystko od A do Z, a zysk gwarantowany sam przyjdzie. Wink Jednak teraz różnie z tym bywa, jednemu się udaje, drugiemu nie. Konkurencja co raz to większa, też nie śpi. Wink


RE: Ewhoring a Afiliacja - Uczciwoscpoplaca - 28-08-2023 19:33

Robienie z siebie internetowej szmaty jest teraz wszedzie. Konkurencja ogromna i w tym i w tym. Kasa dalej spoko