Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] FileSonic - ZA DARMO ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] FileSonic - ZA DARMO ! (/Temat-Poradnik-FileSonic-ZA-DARMO-17601)

Strony: 1 2


[Poradnik] FileSonic - ZA DARMO ! - Twixek - 04-12-2010 21:19

[Obrazek: bannerfilesonic.png]
Witam !
Na początku pewnie będziecie zniechęceni (nawet przed pobraniem poradnika bo myślicie, że jest dużo roboty..., lecz wcale tak nie jest - zresztą sami ocenicie, w końcu poradnik jest 100% darmowy)

(Chciałbym powiedzieć, że poradnik jest jedyny w swoim rodzaju, przedstawia sposób, dzięki któremu nie musimy uploadować plików a mamy takie zarobki !! Nie możliwe ? Sprawdź ! Poradnik jest darmowy !)

Chciałbym podzielić się z Wami poradnikiem, który umożliwi Wam szybki,
duży i łatwy sposób na zarobek ! Nie wierzycie ? Ja dzięki temu poradnikowi (1 część) w pierwszy dzień zarobiłem 1.85$ a w drugi 2.5$ poświęcając max. 40 minut !


[Obrazek: i4izr8.png]


Jedyne wymaganie, żeby otrzymać poradnik to rejestracja z mojego reflinka !
Po rejestracji proszę napisać w poście przez jaki nick się zarejestrowaliście... Jeżeli będę widział, że wszystko okey wyślę Wam na PW link do pobrania Smile


[klik] REFLINK [klik]


Gwarantuje wysokie zarobki !



RE: [Poradnik] FileSonic - ZA DARMO ! - Mataz - 04-12-2010 21:21

Czy to jest metoda polegająca na remote upload ?


RE: [Poradnik] FileSonic - ZA DARMO ! - Twixek - 04-12-2010 21:29

@Mataz
Tak, lecz to nie jest napisane 2 zdania tylko poradnik (część 1 i 2) mają po 5 stron. Jest kilkanaście screen'ów, i wszystko wyjaśnione Smile


RE: [Poradnik] FileSonic - ZA DARMO ! - Jose - 21-12-2010 19:49

Zarejestrowałem sie z twojego reflinka, przez nick Pawel3874. ([email protected])


RE: [Poradnik] FileSonic - ZA DARMO ! - dawid327 - 21-12-2010 23:32

zarejestrowałem się z refa nick- dawid327 ([email protected]) poproszę o poradnik Smile .


RE: [Poradnik] FileSonic - ZA DARMO ! - norek - 22-12-2010 13:20

Ja też się zarejestrowałem na nick dawwwwq ([email protected]), wysłałeś mi linki do poradnika, ale napisali zostały one skasowane z serwera, jak możesz jeszcze raz wrzucić


RE: [Poradnik] FileSonic - ZA DARMO ! - Jose - 22-12-2010 13:26

ja nie dostałem poradnika!!
Jak byś mógł to wyślij jeszcze raz.


RE: [Poradnik] FileSonic - ZA DARMO ! - paaczek - 23-12-2010 03:54

Również się zarejestrowałem przez lucjuszbelzebub proszę o linka


RE: [Poradnik] FileSonic - ZA DARMO ! - Jose - 23-12-2010 18:19

czekam na moj poradnik już peic dni i nic


RE: [Poradnik] FileSonic - ZA DARMO ! - kuba13 - 23-12-2010 22:40

zarejestrowałem się nick:kuba13
[email protected]