Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak Ukraińcy wyniszczają polski naród - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Jak Ukraińcy wyniszczają polski naród (/Temat-Jak-Ukraincy-wyniszczaja-polski-narod-175971)

Strony: 1 2


Jak Ukraińcy wyniszczają polski naród - Hybrid1990 - 04-08-2023 13:24






RE: Jak Ukraina i nasi rządzący wyniszczają polski naród - karuzel - 04-08-2023 14:47

Smile Gdzie się człowiek nie ruszy, to cały czas ta Ukraina, nawet już w necie wszędzie Ukraina. Powinien być zakaz pisania o Ukrainie, bo człowiek sfiksuje niedługo.


RE: Jak Ukraina i nasi rządzący wyniszczają polski naród - growmi - 06-08-2023 06:31

Fakt faktem że coraz częściej w drodze do sklepu słyszę inne języki niż Polski


RE: Jak Ukraina i nasi rządzący wyniszczają polski naród - konik983 - 16-08-2023 08:25

Wyniszczają a najgorsze jest to ze wpływu wielkiego na to nie mamy Sad


RE: Jak Ukraina i nasi rządzący wyniszczają polski naród - Hybrid1990 - 26-09-2023 07:46






RE: Jak Ukraina i nasi rządzący wyniszczają polski naród - mictlan - 26-09-2023 23:26

Od samego początku tego konfliktu nie podobała mi się roszczeniowa postawa i narracja aktora pelniącego funkcję prezydenta Upainy. Wszelkie żądania w stosunku do UE i USA, że oni przecież bronią naszych granic. Cały ten konflikt jest efektem tego, że Putin miał dość prześladowań rosyjskiej ludności, zamieszkującej wschodnie kresy Ukrainy, przez ten podły, nacjonalistyczny naród. UE i USA wykorzystała to by osłabić Rosję. Narracja Zachodu jest subiektywna i pro ukraińska i pomija fakty, o których wcześniej wspomniałem.


RE: Jak Ukraina i nasi rządzący wyniszczają polski naród - Artinesse - 27-09-2023 08:08

Naród Polski ma w genach chęć pomocy innym. Doświadczyliśmy wojny stąd u nas wykrztałtowane podejście niesienia pomocy. Mamy świadomość czym jest wojna. Czesto pomagamy nie biorąc pod uwagę tego czy drugi kraj w ogóle będzie nam chociaż za to wdzięczny. Zelenski jak Zelenski, ale mnie osobiście razi to jak nasz prezydent Duda jedzie gdzieś i w pierwszej kolejności mówi o Ukrainie a nie o Polsce. Ukraina ma swojego prezydenta a my swojego. Duda powinien najpierw mówić o naszym kraju i dbać o nasze interesy a później wspominać o Ukrainie. Mam tylko nadzieję, że ta pomoc na siłę faktycznie uchroni nas od wojny a nie wepcha nas w nią. Jestem pisiorem i głosuje na pis co nie zmienia faktu, że ciągła pomoc na siłe Ukrainie zaczyna być męcząca. Niech Ukraina chociaż minimum wyjdzie z jakąś chęcią dobrej woli do Polski a nie ciągłymi rozczeniami i pretensjami. Gdyby nie pomoc Polski, Europy i Usa to pewnie dzisiaj Rosja byłaby większa.


RE: Jak Ukraina i nasi rządzący wyniszczają polski naród - Hybrid1990 - 22-11-2023 12:35






RE: Jak Ukraińcy wyniszczają polski naród - Aroer25 - 24-11-2023 00:45

Szacunek za posta, to zdrajcy i nigdy nie byli naszymi ani braćmi ani przyjacielami, ani przyjaznym narodem, to jest odwieczny wróg Polskiego narodu który w bestialski sposob mordował naszych przodków, do dzisiaj czczą Bandere... brak słów co Ci politycy robią z Naszym krajem... oni też są zdrajcami... dużo by gadać, jednoczcie sie bracia bo może być ciekawie. Pamietajcie, jednosc to najwieksza siła jaka istnieje. Pozdrawiam serdecznie.


RE: Jak Ukraińcy wyniszczają polski naród - mariusz42 - 30-11-2023 16:35

Z miesiąca na miesiąc jest co raz gorzej, zwłaszcza w duzych miastach.