Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przegladarka antidetect - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Przegladarka antidetect (/Temat-Przegladarka-antidetect-175962)



Przegladarka antidetect - xNoName - 02-08-2023 07:13

Cześć,
Zrobiłem sobie małego bota do zakladania fb, pierwotnie robiłem to na edge, 4g, usuwałem ciasteczka itd. W czasie tworzenia i poprawiania samego procesu tworzenia zrobiłem w ciągu 1-2 dni ponad 100 kont (proste konta z imieniem, nazwiskiem, wyciągnięciem cookies, 2fa) i było ok, praktycznie konta stoją do dziś (sprawdzam po id, bez logowania). Jednak w pewnym momencie nowe konta zaczęły padać albo w trakcie rejestracji (od razu po wypełnieniu danych do rejestracji) albo od razu po potwierdzeniu mailem. Szukając rozwiązania zainstalowałem sobie dolhpin anty sądząc, że to pomoże, utworzyłem profil według wskazówek znalezionych w poradniku mylead dot. Fb i konfiguracji dolphina jednak dalej to samo. Szukając rozwiązania kupiłem proxy 4g, zrobiłem kilka kont i wszystkie padły po max kilku godzinach. (Każde konto na fb utworzone na innym profilu dolphin). Nie wiem gdzie może być problem, zastanawiam się czy może to przez jakieś błędne konfigurowanie dolphina. Pytanie brzmi jak poprawnie utworzyć profil, tj jakie ustalenia zastosować, tj webbl, rtc itd.


RE: Przegladarka antidetect - growmi - 02-08-2023 08:01

Załóż konto na FB przez przeglądarkę TOR , wiele czynników może być związanych z padaniem kont na FB


RE: Przegladarka antidetect - xNoName - 02-08-2023 08:26

Czy to może pomóc przy masowym zakładaniu kont? Mówię tutaj o około 1k sztuk dziennie..


RE: Przegladarka antidetect - growmi - 02-08-2023 13:27

Przy masowym tworzeniu kont musisz mieć bardzo dobre proxy plus przeglądarkę antidetect i zrobić to PVA
Jeśli na tej stronie pokazuje się wszystko na zielono to jest ok i można działać https://pixelscan.net/


RE: Przegladarka antidetect - xNoName - 10-08-2023 13:54

PVA nie trzeba robić, moim celem nie jest sprzedaż takich kont Smile. Szczególnie przy takiej ilości na zagraniczny rynek. Jak ktoś z PL będzie chciał to będzie mógł to zrobić sam za 0.5-1,5 dolara. Pytam się dokładnie o ustawienia fingerprints, bo te nadane przez Dolphin nie do końca działają tak jak powinny, jestem przekonany że to wina przeglądarki z prostego powodu. Mogę zrobić X kont na danej przeglądarce, czy na dolphinie, a później zaczyna się weryfikacja na kolejnych, albo od razu suspensed. I nie ważne ile prób podejmę, czy 20 czy 50, a wystarczy, że zmienię przeglądarkę - np na firefox i mogę bez problemu znów zakladać ileś tam kont. A skoro robię to dalej nie zmieniając kompletnie niczego prócz przeglądarki śmiem twierdzić, że to jej wina.


RE: Przegladarka antidetect - mariusz42 - 18-10-2023 20:22

(10-08-2023 13:54)xNoName napisał(a):  PVA nie trzeba robić, moim celem nie jest sprzedaż takich kont Smile. Szczególnie przy takiej ilości na zagraniczny rynek. Jak ktoś z PL będzie chciał to będzie mógł to zrobić sam za 0.5-1,5 dolara. Pytam się dokładnie o ustawienia fingerprints, bo te nadane przez Dolphin nie do końca działają tak jak powinny, jestem przekonany że to wina przeglądarki z prostego powodu. Mogę zrobić X kont na danej przeglądarce, czy na dolphinie, a później zaczyna się weryfikacja na kolejnych, albo od razu suspensed. I nie ważne ile prób podejmę, czy 20 czy 50, a wystarczy, że zmienię przeglądarkę - np na firefox i mogę bez problemu znów zakladać ileś tam kont. A skoro robię to dalej nie zmieniając kompletnie niczego prócz przeglądarki śmiem twierdzić, że to jej wina.

Ale zmieniałeś fingerprints na delphinie co konto? Po kilku kontach fingerprintsy z IP zostają spalone i potrzebujesz wymienić obie rzeczy.