Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Największa polska oszustka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Największa polska oszustka (/Temat-Najwieksza-polska-oszustka-175936)

Strony: 1 2


Największa polska oszustka - Hybrid1990 - 28-07-2023 19:51

Natalia Janoszek, która zagrała w kilku filmach jakieś nic nie znaczące role, gdzie zagrała po kilka sekund, oszukała media w Polsce, że jest wielką gwiazdą Bollywoodu i Hollywodu. Najbardziej zatrważające jest to, że polskie media praktycznie bez żadnej weryfikacji uwierzyły Janoszek, przyczyniając się tym samym do budowania jej wizerunku wielkiej gwiazdy. Sama Janoszek manipuluje swoimi wypowiedziami jak i materiałami na social media które umieszcza.
Pozorantkę zdemaskował Krzysztof Stanowski już jakiś czas temu, wrzucał na swój kanał filmy w których ujawniał jej oszustwa, ta w odpowiedzi postanowiła go pozwać. Dziś pojawił się materiał podsumowujący wszystko o Natalii. Jest długi, ale nie przewinąłem nawet sekundy, znakomicie się ogląda jak obnaża każde jej oszustwo i manipulację. Polecam mocno każdemu poniższy materiał, można dostać szoku jak ta kobieta w wyrafinowany sposób oszukiwała, aby zaistnieć przed szkłem.






RE: Największa polska oszustka - xdax1 - 28-07-2023 20:22

Oglądałem gdy wyszedł odcinek.
Co tu dużo mówić, media u nas już dawno są na zerowym poziomie. Gdyby nie Stanowski, to pewnie by to trwało jeszcze trochę.
Natalie za to w pewien sposób podziwami, w jaki sposób tak jej się udało wszystkich oszukać i gdy nawet prawda została ujawniona to ona i tak dalej swoje mówiła.


RE: Największa polska oszustka - precell - 28-07-2023 22:29

Wielka gwiazda o której dowiedziałem się dopiero z kanału Stanowskiego, jak mi kolega linka podrzucił Jerk


RE: Największa polska oszustka - growmi - 29-07-2023 06:49

Dno zostało pogłębione


RE: Największa polska oszustka - Hybrid1990 - 29-07-2023 12:31

I już Natalka na onecie:
https://plejada.pl/newsy/natalia-janoszek-zdemaskowana-te-dowody-doslownie-wbijaja-w-fotel/txry7nq
Na innych portalach też się pojawi, kwesta czasu, to już chyba koniec jej wyimaginowanej kariery.


RE: Największa polska oszustka - Kołątaj - 29-07-2023 12:52

Znam 3 Natalki i w sumie to wszystkie są nienormalne. Ale ta to już grubo poleciała. Kurde, że nikt wcześniej jej nie prześwietlił. Ze wszystkich dookoła zrobiła idiotów. Ciekawe jak się teraz Ci pseudo reporterzy z tym wszystkim czują i ciekawe czy zostaną wyciągnięte jakiekolwiek konsekwencje. Przecież za każdy udział w programie jako celebrytka dostawała jakąś tam kasę, a teraz okazuje się że to zwykła oszustka.


RE: Największa polska oszustka - Shimeon - 29-07-2023 13:58

Stanowski jak zawsze wykonał kawał dobrej roboty. Polać mu. szampan


RE: Największa polska oszustka - Hybrid1990 - 02-08-2023 18:28

Wielu innych youtuberów ostatnimi dniami również poruszyło temat Janoszek, oczywiście nawiązując do hitowego filmu Stanowskiego (nic dziwnego, historia jest mega, i każdy chce podbić swój kanał na takim chwytliwym ostatnio temacie), a to oznacza że kolejne tysiące osób dowiedziało/dowie się o Natalce.

Ona sama chyba już się zwinęła gdzieś głęboko w jakiejś dziurze, bo jej instagram nie działa ("Coś poszło nie tak Wystąpił błąd i nie można załadować strony."), nie wydała też żadnej odpowiedzi do filmu Stanowskiego. Zapewne ona i jej team, od momentu pojawienia się filmu, ciężko główkują jak tu się z tego wybronić, i jak ugryźć sądownie Stanowskiego.


RE: Największa polska oszustka - mysc - 02-08-2023 19:03

Jej instagram działa Wink https://www.instagram.com/nataliajanoszek/ - codziennie dodaje relacje i pewnie bije rekordy wyświetleń. Algorytm zasięgowy się właśnie uczy żeby wyświetlać jej profil wyżej, bo jest interesujący. Wątpie że to przypadek, że tak dużo relacji z "niczym" dodaje - moim zdaniem zasięg sobie podbija na przyszłość.

Jak dla mnie to wyjdzie jej to tylko na dobre... - przynajmniej krótkofalowo. Jak przerwie milczenie, każdy będzie prosił o komentarz w tej sprawie, to znów skoki zasięgów się pojawią. Cokolwiek teraz napisze, będzie szeroko komentowane w portalach, u YT-berów, może też w telewizjach. Teraz ma właśnie realnie szansę żeby "zaistnieć", jej team raczej myśli jak to wykorzystać, a nie jak wybrnąć ;0


RE: Największa polska oszustka - Hybrid1990 - 02-08-2023 19:50

U mnie dalej wygląda to tak: https://i.imgur.com/pdrhbp9.png
Może dlatego że nie jestem zalogowany?

No jest taka opcja, teraz dopiero może się dobrze "wybić", ale to by musiała całkowicie przerzucić się na bycie jakąś pato-celebrytką, a to by całkowicie i mocno kolidowało z całym jej dotychczasowym wizerunkiem, który pokazywała w mediach czy w socialach od początku przez tyle lat. Strasznie ciężko sobie wyobrazić jakby miała tak się zmienić, choć jest to możliwe, zobaczymy, sponsorzy by się na pewno znaleźli, w końcu gwiazdeczka która oszukała wszystkie media w Polsce, to jest jednak nie lada wyczyn. A jak nie zmieni formy swojego wizerunku, to nie wróżę jej już sukcesów na miarę dotychczasowej kariery, po filmie Stanowskiego straciła już wielu sponsorów/kontraktów, porządne firmy nie będą chciały aby reklamowała je oszustka.