Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam serwisu do sprzedaży własnych produktów - na dzierżawę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam serwisu do sprzedaży własnych produktów - na dzierżawę (/Temat-Szukam-serwisu-do-sprzedazy-wlasnych-produktow-na-dzierzawe-175905)



Szukam serwisu do sprzedaży własnych produktów - na dzierżawę - mikelek - 22-07-2023 14:35

Witam,
Szukam platformy/programu, który umożliwia sprzedaż własnych produktów cyfrowych lub nie tylko. Chciałbym żeby były to platformy, przychód z których mógłbym zakwalifikować do dzierżawy. Szukam również platform gdzie mogę świadczyć usługi (też pod dzierżawę)


RE: Szukam serwisu do sprzedaży własnych produktów - na dzierżawę - kasaznetu - 24-07-2023 12:23

Cześć. Piszesz o sprzedaży własnych produktów. A przychód chcesz zakwalifikować do dzierżawy ? Jeśli się nie mylę to:
Dzierżawa polega na tym, że wydzierżawiający na oznaczony czas oddaje dzierżawcy rzecz do używania. Czyli Twoim przychodem będą środki z dzierżawy nie sprzedaży. Jeśli natomiast Ty chcesz wydzierżawić serwis, który umożliwia sprzedaż to będzie Twój koszt nie przychód. Chyba, że czegoś nie zrozumiałem.


RE: Szukam serwisu do sprzedaży własnych produktów - na dzierżawę - Czaq - 04-08-2023 08:49

Jeśli produkty kwalifikują się do sprzedaży na wysoką skalę i posiadasz techniczny model sprzedaży to możesz pomyśleć o współpracy z sieciami afiliacyjnymi. Świadczenia usług pod dzierżawę to oddzielny temat więc trzeba byłoby się temu konkretniej przyjrzeć od strony formalnej.


RE: Szukam serwisu do sprzedaży własnych produktów - na dzierżawę - mefedroniarz - 08-08-2023 06:46

Obawiam się, że zarabianie w takiej formie, w jakiej sobie to wymyśliłeś, nie jest możliwe. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to rozwiązania typu content locker.