Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowa pożyczka 2000 PLN + bonus - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Darmowa pożyczka 2000 PLN + bonus (/Temat-Darmowa-pozyczka-2000-PLN-bonus-175890)



Darmowa pożyczka 2000 PLN + bonus - SalvatoreConte - 19-07-2023 22:13

Darmowa pożyczka 2000 PLN na 30 dni + bonus.

Dobry wieczór,
Wychodzę z nową ofertą, dzięki której możecie otrzymać darmową pożyczkę na kwotę 2000 PLN na okres 30 dni. A do tego bonus + 20 PLN ode mnie.
Należy aplikować z mojego linku.
Najlepiej robić screeny w trakcie i przesłać mi je na maila, wraz z potwierdzeniem otrzymania pożyczki, w celu otrzymania ode mnie bonusu.
Niestety na bonus trzeba poczekać, najpierw wpada lead na kwotę 0 PLN, a dopiero na koniec kolejnego miesiąca następuje walidacja i zmiana kwoty.
Reasumując - kto ogarnie temat w lipcu 2023 - powinien otrzymać ode mnie wypłatę bonusu (jeśli wszystko zostanie pozytywnie zweryfikowane) na początku września 2023.
Kto ogarnie temat w sierpniu 2023 - powinien otrzymać bonus w październiku 2023.
Aby wszystko było przejrzyste i klarowne - najlepiej max. 1 osoba dziennie.

Rejestracja, weryfikacja, uzupełnienie formularza, później otrzymujecie różne oferty pożyczek (i tu możecie zrobić screena), bierzecie darmową pożyczkę i przesyłacie mi na maila informację zwrotną, że otrzymaliście pożyczkę.

Płatność: REVOLUT / KRYPTO / PRZELEW Bankowy.

Plusy:
- darmowa pożyczka,
- bonus 20 PLN ode mnie.

Minusy:
- na bonus trzeba troszkę poczekać.

Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv, prześlę link do rejestracji i maila do kontaktu.
Pozdrawiam,
www.NowePieniadze.pl