Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polscy influencerzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Polscy influencerzy (/Temat-Polscy-influencerzy-175850)



Polscy influencerzy - Hybrid1990 - 11-07-2023 08:43

Kolejny świetny film od dzikiego:






RE: Polscy influencerzy - growmi - 12-07-2023 07:53

On ma fajny punkt widzenia zazwyczaj ale w 100% nigdy się z nim nie zgadzam , sam stał się komercjalną dzifką już jakiś czas temu a wytyka to innym Smile


RE: Polscy influencerzy - gacek017 - 12-07-2023 21:09

(12-07-2023 07:53)growmi napisał(a):  On ma fajny punkt widzenia zazwyczaj ale w 100% nigdy się z nim nie zgadzam , sam stał się komercjalną dzifką już jakiś czas temu a wytyka to innym Smile

Trochę mi to przypomina "karierę" polityczną pana Kukiza.Na początku też mówił jak człowiek a potem...Sad
Szkoda że coraz więcej ludzi bierze gościa za autorytet a właściwie to co mówi Tongue
Kiedyś go sam oglądałem,ale od jakiegoś czasu stał się dla mnie niewiarygodny


RE: Polscy influencerzy - Hybrid1990 - 13-07-2023 08:41

Do tego co mówi w tym filmie, jak i w większości swoich innych, ogólnie nie można się w żaden sposób przyczepić, bo taki punkt widzenia posiada większość normalnych ludzi, i tego co mówi nikt normalny nie podważy. Jasne, on opowiada kilka pomniejszych wątków w swoich filmach, czasem coś powie głupiego, ale to nie powinno rzutować w odbiorze jego ogólnej opinii dotyczącej głównego tematu.
Tak samo nie powinny rzutować na jego prawdomówność jego małe ekscesy. Nic mi nie wiadomo o tym że kogoś sponsorował, ale jeśli tak było, i zestawiając to z powyższym filmem, a dokładnie z mową o sponsorowaniu/promowaniu kogoś w social media, to fakt - jest hipokrytą, jednakże to nie przekreśla tego, że i tak dobrze mówił.
Nikt nie jest nieskalany w internetach, każdy większy youtuber ma jakąś wtopę, czy rysę na wizerunku, mniejszą lub większą, a wpadka dzikiego jest błahostką w ogólnym rozrachunku, biorąc pod uwagę co, i ile mówi. Bo jeśliby brać takie rzeczy za wytyczną, kogo słuchać i kto jest wiarygodny, to chyba nikogo by się nie oglądało. Wink