Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program afiliacyjny amazon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program afiliacyjny amazon (/Temat-Program-afiliacyjny-amazon-175793)



Program afiliacyjny amazon - k0nti - 27-06-2023 14:22

Hej, czy ktoś kiedyś korzystał / miał przygodę z programem afiliacyjnym w amazonie? Tzn reklama ich produktów. Zastanawiam się nad projektem typu szukanie jakiejś niszy - założenie strony internetowej wrzucanie contentu artykułów o danej tematyce + umieszczenie na stronie poprzez api gotowej kategorii z produktami w danej tematyce. Czyli sfera na której można by zarabiać jest zasysana z automatu, a po mojej stronie seo strony i praca aby gdzieś się pojawiła. Ogólnie zamysł na zagraniczny rynek. Docelowo reklamowane kategorie "lekko" powiązane ze sobą aby można rozbudowywać i zrobić sieć stron które byłyby w stanie między sobą generować linki.

Co myślicie o takim projekcie, może ktoś coś podobnego już robił?


RE: Program afiliacyjny amazon - cezar78 - 28-06-2023 11:42

Ja kiedyś próbowałem z nimi zarabiać ale zbanowali mnie. Mają bardzo restrykcyjne zasady, nie można nigdzie poza zgłoszoną stroną wstawiać linków. Ciężko też zostać zaakceptowanym w ich PP. Ale jeżeli uda ci się wygenerować jakiś ruch organiczny na stronę ze skopiowanym contentem to działaj.