Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie strony na fp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Promowanie strony na fp (/Temat-Promowanie-strony-na-fp-175776)



Promowanie strony na fp - xNoName - 24-06-2023 06:56

Cześć, prośbą o podpowiedź jak obecnie najlepiej działać, jakieś tipy.
Mam fanpage po 10-12k lików, przez kilka miesięcy nic na nich nie wrzucałem, ale od kilku dni to się zmieniło. I tak jak po tej przerwie pod postami zasieg wynosił 2-4k (jeden wygenerowal 25k). Chcialem zacząć powoli promować swoją stronę, ale po wrzuceniu linka w post który przekierowywał na stronę z tym samym contentem zasięgi drastycznie poleciały w dół. Same posty z linkami ktore byly wrzucane osiągały jedynie po 100-300 zasięgu (spodziewałem się, że będą małe liczby, ale 10,20x mniejsze?). I tak jak np wrzuciłem przez 2 dni na 10 postów 2 linki tak teraz zwykly, standardowy post, który dotychczas generował 3k zasięgu teraz ma problem osiągnąć 1k (500-900). Same posty to obrazki, linki w podglądzie miały tak przycięty obrazek żeby wyglądał jak ten standardowy bez linka. Czy lepiej i jest wrzucać link w komentarzu? Czy lepiej wrzucać posty na dwa konta, z jednego z linkami, a z drugiego czyste? Widziałem kilka dużych fp, ktore wrzucały na przemian posty z linkami i tam zasięgi zwykłego posta nie były aż tak mocno ucinane.


RE: Promowanie strony na fp - lijon - 14-07-2023 12:04

Facebook nie lubi linków zewnętrznych więc w ten sposób kara za ich używanie.
Robią wszystko aby użytkownik nie wchodził na inne portale.
Daj spokój z linkami bo tylko całkiem FP zepsujesz.
Jedyna rada to link umieszczać w komentarzach