Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak tworzyć i wydawać kolorowanki dla dzieci na Amazon KDP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak tworzyć i wydawać kolorowanki dla dzieci na Amazon KDP (/Temat-Jak-tworzyc-i-wydawac-kolorowanki-dla-dzieci-na-Amazon-KDP-175755)



Jak tworzyć i wydawać kolorowanki dla dzieci na Amazon KDP - wolf25ss - 15-06-2023 13:16

Witam poszukuję mentora do tworzenia i wydawania kolorowanek i zeszytów na Amazon KDP! Potrzebuję wskazówek i porad dotyczących procesu tworzenia oraz dystrybucji kolorowanych książek. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenie w tej dziedzinie i chciałby podzielić się swoją wiedzą? Będę wdzięczny za wszelką pomoc.


RE: Jak tworzyć i wydawać kolorowanki dla dzieci na Amazon KDP - kniew - 21-06-2023 10:52

Widzę, że skusiły cię reklamy kursów "jak zarobić dziesiątki tysięcy na amazon kdp".

To teraz sobie odpowiedz na pytanie, czy nisza, która jest znana od wielu lat, jest dostępna dla całego świata i ma praktyczne zerowy próg wejścia - ma w 2023 roku rację bytu Smile


RE: Jak tworzyć i wydawać kolorowanki dla dzieci na Amazon KDP - wolf25ss - 21-06-2023 19:48

(21-06-2023 10:52)kniew napisał(a):  Widzę, że skusiły cię reklamy kursów "jak zarobić dziesiątki tysięcy na amazon kdp".

To teraz sobie odpowiedz na pytanie, czy nisza, która jest znana od wielu lat, jest dostępna dla całego świata i ma praktyczne zerowy próg wejścia - ma w 2023 roku rację bytu Smile

To co w takim razie proponujesz za alternatywę? już prawie wszystko jest tak upowszechnione że ja nie wiem jak bym miał zarobić konkretne pieniądze w necie oglądałem kanał na yt od kelnera do milionera i to w sumie od niego był ten pomysł ale on też może tak tylko gada i szuka fajera co zapłaci za jego kurs i na 80% to na tym najwięcej się dorobił niż na kdp