Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje serwisów ankietowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Poszukuje serwisów ankietowych (/Temat-Poszukuje-serwisow-ankietowych-175740)



Poszukuje serwisów ankietowych - adi_hq - 11-06-2023 09:11

Cześć.
Poszukuję serwisów ankietowych, które mają niski próg wypłat i częste ankiety.
Aktualnie działam na klub kantar, jestem bardzo zadowolony duzo ankiet i często się kwalifikuje, no i są ankiety po nawet 16 zł. Z chęcia zarejestruje sie z reflinka.
Pozdrawiam


RE: Poszukuje serwisów ankietowych - obey93 - 11-06-2023 18:29

Cześć,

zajrzyj w moją stopkę - masz tam aktualne wypłacalne panele. Bardzo podobny panel do Kantaru to BO! Po za tym niski próg do wypłaty oferuje m.in.: poznaj.to, surveytime, opinie.

W razie pytań pisz Wink.


RE: Poszukuje serwisów ankietowych - chincyk - 13-06-2023 22:37

Zapraszam Smile


RE: Poszukuje serwisów ankietowych - MaLiN - 15-06-2023 11:45

Jest wiele serwisów z niskim progiem wypłat. Ale żeby zakwalifikować się do tych najlepiej płatnych, to trzeba na początku dobrze wypełnić formularz rejestracyjny bo wtedy najczęściej na jego podstawie są dobierane ankiety. Tu https://www.szybkiezarabianie.pl/platne-ankiety/ masz listę aktualnych serwisów z ankietami.


RE: Poszukuje serwisów ankietowych - Owl_ - 15-06-2023 13:45

(11-06-2023 09:11)adi_hq napisał(a):  Cześć.
Poszukuję serwisów ankietowych, które mają niski próg wypłat i częste ankiety.
Aktualnie działam na klub kantar, jestem bardzo zadowolony duzo ankiet i często się kwalifikuje, no i są ankiety po nawet 16 zł. Z chęcia zarejestruje sie z reflinka.
Pozdrawiam

Jeśli lubisz KlubKantar (też go lubię), to powinny Ci się spodobać również panele:
  • Opinie.pl. (minimum od 40 zł)
  • Bo-panel.pl (minimum od 32 zł)
  • Badanie-Opinii.pl (minimum od 50 zł; dużo ankiet, ale nie przychodzą na adres email, tylko pojawiają się na profilu)
  • ReaktorOpinii.pl (minimum od 50 zł)
  • Manulo.pl (minimum od 50 zł)

Są to panele — podobne do KlubKantar.pl, oferują podobny próg wypłaty do klubkantar.pl oraz podobną częstotliwość wysyłania ankiet.

Dużą zaletą tych paneli jest też fakt, że nie zasypują respondentów setkami pytań kwalifikacyjnych, jak w wielu zagranicznych panelach typu ySense, GennPanthera itp. i łatwiej można zakwalifikować się do ankiety.

A z zagranicznych paneli — świetną opcją jest Prolific.co


RE: Poszukuje serwisów ankietowych - Entero - 10-07-2023 07:36

Serwisów ankietowych jest dużo więcej, niż tu koledzy powyżej wymienili. Ja osobiście korzystam z dwóch, aktualnie dość sporadycznie - właśnie z Klubu Kantar i Reaktora Opinii. Duża częstotliwość badań i w miarę dobrze wynagradzany czas, który poświęcasz na ich wypełnianie.
Dobrze jest opisane jak zarabiać na ankietach, z odpowiednim mindsetem, możliwymi zarobkami i opisem paneli na https://forsawsieci.pl/zarabianie-na-platnych-ankietach-jak-to-dziala/ .
Generalnie sam znam przynajmniej dodatkowe 10-15 paneli więcej, które nie zostały wymienione jednak raczej bym ich nie polecał. Te które są polecane wystarcza w zupełności. Uzbieranie progu wypłaty w pozostalych panelach bywa czystą katorgą. Najgorsze jednak moim zdaniem jest ciągle niekwalifikowane się do badań. Poświęcasz parę minut na zalogowanie się, odpowiedzi na paręnaście pytań by finalnie dowiedzieć się, że nie szukają osób o innych celach...i głównie ten fakt dyskredytuje większość paneli w moich oczach.
Jeśli jednak ktoś chce lecieć na masówkę, mogę wypisać w temacie pozostałe panele jakie znam.